W.W.I- Dorpsraad Opening natuurwandelroute de Leunse Paes. Onderbelangstelling en het opluisteren van Joekskapel Noaveant werd j.l zondag 15 april de natuurwandelroute de Leunse Paes geopend. Een woord van dank aan de dames van Joekskapel Noaveant voor het opluisteren van de opening. De prijzen voorde kleurwedstrijd en de puzzeltocht werd als volgt behaald. Kleurwedstrijd Groep 1-2 15ie Prijs Prijs Prijs Prijs Groep 3-4 1518 Prijs 2de Prijs Groep 5-6 1 Shania Voermans Axel Weijs Naomi Voermans Stan van de Leur Suzi Litjens Nard Vogelsangs Prijs Aniek Volgelsangs Puzzeltocht Prijs Fam Litjens 2de Prijs Sharon Stevens Prijs Fam Claessens 3de Prijs Eva Claessens 3de Prijs Fam Vogelsangs 4de Prijs Fam Voermans Werkgroep Wandelpaden Leunen Ik ben Loes Smits. Ik ben op dit moment in Zuid-Afrika waar ik in de township (krottenwijk) Rooiakke werk, onder andere bij de Soupkitchen. Dit is een gebouw waar iedere dag eten wordt bereid voor 22 volwassenen met tbc, 66 kinderen en voor ouderen. Allemaal mensen die het hard nodig hebben en zonder de hulp van de Soupkitchen maar heel erg weinig te eten hebben. Ik werk er samen met twee Zuid-Afrikaanse studenten om de uitrusting van de Soupkitchen te verbeteren, en we hebben nog een aantal dingen nodig: Lepes (alle soorten; plastic of metaal), opslagbussen (bv voor koffie, thee, kruiden), raspen, snijplanken (liefst plastic), kommetjes (voor de kinderen om uit te eten). Ik weet zeker dat jullie vast nog iets hebben liggen thuis wat gemist kan worden. Op deze manier komt het heel erg goed terecht. Als je mee wilt werken, breng de spullen dan voor 15 mei naar: Theo en Miny Smits, Weideweg 19 in Leunen. Alvast heel hartelijk bedankt, ook namens de mensen in Rooiakke!. ^ste 2^6 ste ,de de de ste L E V N E N HWWWII llllHIWi

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 6