5 Wij zijn Janne en Inge 14 jaar, en zoeken een oppas adres Tel: 58 98 22 Leunen opent 15 april '07 nieuwe wandelroute de Leunse Paes Een wandeling maken door een "ruig natuurgebied". Dit kan vanaf 15 april '07. Op deze datum wordt om 13.00 uur de natuurwandelroute de Leunse Paes officieel geopend, door onthullen van het informatiebord. De officiële opening zal worden verricht door de leden van de Werkgroep Wandelpaden Leunen en de voorzitter Dorpsraad Leunen. Na de opening is er gelegenheid om samen na te praten onder het genot van een kopje koffie. Vanaf 13.30 uur is er in het gemeenschapshuis de Brink een Dia presentatie te bezichtigen vanaf het ontstaan van dit natuur- en wandelge bied de Leunse Paes. De kinderen van basisschool de Meent zijn uitgeno digd om aan een kleurwedstrijd mee te doen en kunnen deze kleurplaat inleveren bij de organisatie op 15 april '07. De werkgroep Wandelpaden Leunen hebben een programmaboekje gemaakt met daarin een puzzel- tocht. Vanaf 14.00 uur kunnen kinderen aan de puzzeltocht mee doen, wat is cultuur? Met vragen over de natuurwandelroute de Leunse Paes. De kinderen met hun ouders kunnen de gele route lopen en de opdrachten van de puzzeltocht maken en deze na de wandeling inleveren bij de orga nisatie. Per gezin dat aan de wandelroute deelneemt, krijgt op deze dag een gratis folder. De kinderen die aan de kleurwedstrijd en de puzzeltocht hebben meege daan kunnen natuurlijk ook een prijs winnen. De prijswinnaars worden via de Ruuper bekend gemaakt. De informatie folder is vanaf 15 april '07 voor €1,50 te koop bij het VW Venray en Texaco De Aide Smidse" te Leunen. Als er belangstellende zijn die deze dag graag een van de ander af standen willen lopen rood 7km, groen 10km kan dit natuurlijk ook. Vanaf het AC- restaurant is de blauwe 6km en de groene 10km te lopen. De Werkgroep Wandelpaden Leunen wenst u veel puzzel en wandel- plezier.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 6