Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide 3 Dirigent(e) Dameskoor Leunen Na diverse jaren de directie van het Dameskoor in Leunen te hebben verzorgd, hebben we na afloop van de Paaswake afscheid genomen van Eline Heesen. Zij verhuist binnen afzienbare tijd en keert daarmee terug naar haar vaderland. Voor haar werk voor de kerk zijn we haar als parochiegemeenschap zeer erkentelijk. We wensen haar (en haar gezin) graag een mooie toekomst toe. Het bestuur van het Dameskoor Leunen heeft inmiddels een nieuwe dirigent gevonden en wel in de persoon van Gerrit Vogelsangs uit Leunen. We heten hem bij deze van harte welkom. Bijzondere vieringen april 2007 Vanwege diverse bijzondere vieringen in de loop van de maand april worden als vooraankondiging hieronder alvast diverse data vermeld ter kennisname: 1) Vrijdag 20 april: H. Mis in Veulen met KBO Veulen i.v.m. 50-jarig bestaan (om 13.00u). 2) Vrijdag 20 april: Vormselviering in Heide (om 19.00u). 3) Zaterdag 21 april: Presentatieviering communicanten Veulen (om 19.15u). 4) Zondag 22 april: Presentatieviering communicanten Leunen (om 10.30u). 5) Dinsdag 24 april: H. Mis in Heide vanwege 50-jarig huwelijksfeest (om 15.00u). 6) Vrijdag 27 april: Vormselviering in Leunen (om 19.00u). 7) Zaterdag 28 april: Vormselviering in Veulen (om 19.15u). De ouders van de vormelingen ontvangen binnenkort nog een brief met betrekking tot de Vormselviering. Paaswens Het is weer Pasen. De steen is weg, het graf is leeg, Hij die leeft is niet meer onder de doden. Zo is het Paasmorgen geworden. De duisternis heeft plaats gemaakt voor het Licht. We vieren dat de dood is overwonnen. Weer hoop op een nieuwe toekomst gegeven. Niets kan ons nog scheiden; geen dood en geen lijden. U hebt in ons leven het laatste woord. De kloof is verdwenen, ons wacht eeuwig leven. Een leven met Hem in Gods heerlijkheid. Blijf niet staan bij dat graf, want daar is Hij niet meer Jezus leeft en wij met Hem. Dat is genade van onze Heer. Pastoor C. Müller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 4