19 Dorpsraad Veulen Beste inwoners van Veulen, Komende zondag is het zover! Dan wordt de wandelroute voor de wandelaars opengesteld. Deze route die de wandelaars langs Veulense beken en door de vroegere Veulense Wateren voert, heeft dan ook de treffende naam 'de Veulense Waterenroute' gekregen. Om 11.00 u zal de voorzitter van de Dorpsraad dhr. Henk Hellegers, de route officieel openen door het onthullen van het informatiebord met routekaart. Dit informatiebord staat tegenover de kerk. Na deze opening wordt de route gewandeld. Onder de bekwame leiding van de route-uitzetters kunt u dan een gedeelte van, of de hele route meelopen. De totale route is 12 km lang. Van de route is een prachtige folder gemaakt waarin veel wetenswaardigheden zijn opgenomen over gebouwen en monumenten die u tijdens de wandeling passeert, en veel informatie over de landschappen waar u doorheen loopt. Dit alles verluchtigd met prachtige kleurenfoto's. Deze routekaarten zijn a 1,50 verkrijgbaar bij: Bioemenkwekerij Reintjes, Lorbaan 3 Boerderij winkel "'t Platteland" Lorbaan 1 Café-zaal "'t Veule" Veulenseweg 49 Kaasmakerij "De Bokkesprong" Veulenseweg 61 Maar nu de verrassing: Ieder Veulens gezin waarvan een lid de openingstocht geheel of gedeeltelijk meeloopt krijgt deze mooie folder gratis aangeboden. Bovendien krijgen alle kinderen bij de boerderij winkel een gratis glas ranja, aangeboden door Gerrit en Karin. Het is lente. Het belooft zondag mooi weer te worden. Een goede gelegenheid om samen ons mooie dorp eens vanuit een ongebruikelijke hoek te bewonderen. Veel wandelplezier toegewenst! Wellicht ten overvloede zij nog vermeld dat een groot gedeelte van de route niet over geplaveide paden gaat en stevig schoeisel geboden is. Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 20