AUTOCROSS ACC 'T VEULE Aanstaande zondag organiseert ACC't Veule een autocross. Helaas zijn we door grondgebrek genoodzaakt dit keer uit te wijken naar een stuk grond aan de Timmermansweg te Ysselsteyn. Maar liefhebbers laten zich daar niet door weerhouden om te komen genieten van scheurende motoren. Vanaf 11.30 komen er weer verschillende klasse's aan de start. Zoals Jan Jenneskens in de Sprint boven 2000cc. Sjaak Wismans start in de Sprint tot 2000cc. In de Sportklasse komen Ton Swinkels en Prins Henri I met z'n nieuwe auto aan de start. In de Standaardklasse rijden Bart Cox, Paul Geurts en Roel de Rijck. In de keverklasse starten Frank Classens en Carla Reintjes. En Prinses Carla komt ook nog aan de start in de dameskiasse.Kortom kom deze leden eens aanmoedigen! De entree is van 12-16 jaar 2 euro en boven de 16 jaar 6 euro. Dus zin in een middag spanning en spektakel? Kom dan 15 april naar YsselsteynIHopenlijk hebben we dit jaar meer geluk met het weer! KBO Veulen Maandag 22 januari jl. hebben we een bijeenkomst gehad met Hanriëtte Pingen van Thuiszorg Noord-Limburg. Zij heeft het een en ander uitgelegd over de zogenaamde bodycheck, oftewel de consultatie voor senioren. Het doel van deze consultatie is problemen of risico's op het gebied van gezondheid en welzijn bij mensen van 65 jaar en ouder vroegtijdig op te sporen. Daarnaast wordt u gestimuleerd tot een gezonde manier van leven. Hanriëtte vindt het jammer dat er naar aanleiding van deze informatie weinig aanmeldingen zijn binnengekomen en heeft gevraagd dit kosteloos onderzoek nogmaals onder uw aandacht te brengen. Voor de consultatie is geen verwijzing van de huisarts nodig. U kunt gewoon contact opnemen met Thuiszorg Noord Limburg, tel.nr. 0478-526262, en u aanmelden. Zoals reeds vermeld; voor de prijs hoeft u het niet te laten, want het onderzoek is gratis!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 17