3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Russisch jongerenkoor Woensdag 28 maart 2007 vindt in de grote kerk te Venray een gastoptreden plaats van het Russisch Jongenskoor flYBHA. Het concert begint om 20.00u. De entree is gratis, maar de collecte door en voor het koor wordt van harte aanbevolen. Doopsel communicanten Komende zondag (1 april) zullen twee communicanten uit groep 4 van basisschool Leunen gezamenlijk worden gedoopt in de kerk van Leunen en wei om 14.00u. Klasgenootjes zijn eveneens van harte welkom. Overzicht diensten Goede Week Komend weekend begint de Goede Week. Met Palm-/Passiezondaq gedenken we de intocht van onze Heer in Jeruzalem. In de kerk van Veulen zullen de door de kinderen gemaakte Palmpasenkruisjes worden gezegend, waarna een korte processie door de kerk wordt gehouden. Vanwege de passielezing komt de preek te vervallen. In verband met deelname aan de Chrisma-Mis in de kathedraal van Roermond komt de reguliere Mis op woensdagavond 4 april in Leunen te vervallen. Op Witte Donderdag 5 april is er in onze cluster geen viering. Men kan desgewenst deelnemen aan de viering die dag in de Grote Kerk om 19.15u. Op Goede Vrijdag 6 april is er om 15.00u een kruiswegoefening in de kerk van Leunen, terwijl de Herdenking van het lijden en sterven van onze Heer die dag om 19.30u in Veulen plaatsvindt. Net als andere jaren jaren is er in onze cluster slechts één Paaswake en wel op zaterdag 7 april om 19.00u in de kerk van Leunen. Op Paaszondag 8 april is de Hoogmis in Heide om 09.30u, in Veulen om 11.00u; beide Missen worden opgedragen door pater Slangen. De Hoogmis in Leunen is die dag om 09.30u. Op Paasmaandag 9 april is er enkel een Mis om 10.30u in Leunen. Parochianen die willen biechten gelieve met pastoor Muller een afspraak te maken. Vastenzakjes kan men deponeren in een van de bussen van de kerk (betreft Leunen). Pastoor C. Müller Aan alle inwoners van Leunen Verslag van de openbare jaarvergadering dorpsraad Leunen 19 maart jl. Tijdens de openbare jaarvergadering dorpsraad van 19 maart 2007 jl. is de voortgang van de verschillende projecten besproken: Een afvaardiging van de dorpsraad hebben de komende week een gesprek met wonen Venray. Gebiedsgericht werken (GGW) de dorpsraad heeft voor de drie projecten aan de gemeente Venray, ondersteuning in de vorm van uren en ex-

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 4