Het begint weer te kriebelen, de zomertijd is ingesteld, de temperatuur gaat omhoog, volgende week is het Pasen, dus laarsjes aan en naar buiten. Natuurlijk wilt u ook dit jaar weer uw potten en plantenbakken gaan vullen met verse potgrond geleverd door het Boerenbruiloft Comité. As. Zaterdag 31 maart komen wij bij u langs met zakken superverse potgrond voor de prijs van 4 euro per zak. Evenals vorig jaar zullen we voor het bezorgen van de potgrond gebruik maken van de LAMobielde huifwagen waar we ook de bruiloftsgasten mee vervoeren. We starten rond half tien in het buitengebied en zullen naar alle waarschijn lijkheid iets na de middag het centrum van het Veulen binnen lopen. Zo kunt u fijn voor Pasen de bloemetjes buiten zetten en steunt u tevens het Boerenbruiloft Comité zodat wij volgend jaar weer een fantastische Boerenbruiloft kunnen organiseren. Bij voorbaat dank, Het Boerenbruiloft Comité Zondag 1 April kunt u in Cafe-Zaal 't Veule van 12.00 tot 15.00 uur foto's bezichtigen die gemaakt zijn van de afgelopen Carnaval. Vele leuke foto's van de carnavalsbals, bonte avond en de kinder-middag met de optocht, als ook van de uitreiking van het Gaolde Paerd. Tevens kunt u ook de foto's zien die gemaakt zijn op de avond voor en op de zomerse dag toen de Veulense historie hier in Veulen herleefde. En ook van het Vorstenraadsbal en de Liedjesmiddag kunt u de albums inzien. Kortom, zondag 1 April moetje beslist even komen kijken, al is het maar om even na te genieten van alles wat we samen hebben mogen beleven het afgelopen jaar. Tot zondag. Boerenbruiloft Comité, c^ffe Vetllen 17 Potgrond Actie Foto's Carnaval Veulen Foto's Historische dag Veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 18