3 DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling en de blijken van medeleven, die wij ontvingen na het overlijden van onze Moeder, Oma en Super-Oma, Dina Litjens-Claessens. Leunen, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide info-avond Vastenactie 2007. Donderdag 15 maart 2007 vindt in Danszaal Janssen tegenover het gemeentehuis in Venray een info-avond plaats, waarbij twee projecten in het kader van de Vastenactie worden toegelicht. Het betreft onder meer het project Weeskinderen in Mullaitivu op Sri Lankadat dit jaar door het dekenaat Venray uitgekozen is ter sponsering. De avond begint om 19.30u en is vrij toegankelijk. Parochianen zijn welkom. Vastenactie Leunen In de eerstvolgende editie van De Ruuper (week 12) zal nader worden ingegaan op de Vastenactie 2007. Gezinsmis Op zaterdag 17 maart 2007 vindt in de drie kerken van ons cluster wederom een (extra) gezinsmis plaats vanwege de vasten. Die dag is er dan een extra Mis in Leunen om 18.00u (m.m.v. Dameskoor), terwijl in Veulen en in Heide de gezinsmis die dag op de reguliere tijd plaatvindt. Voor wat betreft Leunen hopen we dat het tijdstip ook jonge parochianen alie gelegenheid biedt om naar de kerk te komen. In het bijzonder wil ik hier de communicanten en de vormelingen vermelden. Het thema van de viering is ontleend aan de evangelielezing van de betreffende zondag (over de verloren zoon) en luidt: Thuis komen. Deken Smeets zal die dag de H.Mis in Veulen opdragen. Met het oog op de kosten en de feitelijke organisatie wordt voor de gezinsviering dit maal geen speciaal misboekje gemaakt. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat de reguliere Mis in Leunen op zondagochtend 18 maart gewoon doorgang vindt. De zang wordt verzorgd door het Herenkoor. Pastoor C.M üller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 4