23 Dorpsraad Veulen Familie buffet op 1ste Paasdag te Veulen. Op eerste Paasdag zondag 8 april willen we voor de zevende keer een buffet voor alle dorpsgenoten en familieleden houden. Ook deze keer wordt het georganiseerd door de Dorpsraad in samenwerking met onze dorpskok en kastelein Antonie Thielen. Het familiebuffet begint om 12.15 uur en er wordt weer uitgebreid en heerlijk gekookt door Antonie en wel met 2 soorten soep, div. broodjes en broden en beleg. U hebt keuze uit 4 soorten warm vlees, div. aardappel gerechten, een saladebuffet, div. puddingen, vruchtensauzen en ijs. Bovendien kunt u ook kiezen uit de volgende alcoholvrije dranken: koffie, thee, chocomel, fristie, jus d'orange en melk. Voor de kinderen is er friet met kroketten en appelmoes. Dus het belooft een lekkere en gezellige middag te worden. De voorzitter van de Dorpsraad zal iedereen welkom heten en de Veulense dansgroep onder leiding van Yvonne van Kempen en Evelien Muysers zal deze middag opvrolijken. U en uw familie kunnen zich voor dit gezellige, lekker en saamhorigheids versterkend dorpsgebeuren opgeven door onderstaande strook voor donderdag 29 maart in te vullen en met het verschuldigde bedrag in te leveren of in de brievenbus te doen bij Annie Geurts van de Dorpsraad aan de Voerleberg 18. Hierlangs afknippen Opgave voor familiebuffet op eerste Paaszondag 8 April 2006. Naam/ Familie: Adres: Komen met kinderen t/m 3 jaar kinderen 4 t/m 12 jaar a 7 euro personen vanaf 13 jaar a 14 euro gratis Totaal

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 24