Puur Natuur Het zal u niet ontgaan zijn. Nieuwe borden in het bos met tekeningen, nummers en na men. Maar ook paaltjes met het beeldmerk van Puur Natuur en artikelen in de krant. Puur Natuur is het nieuwe beleefprogramma van Stichting De Marke Venray. Puur Natuur biedt bijna iedere week een ontspannende en leuke activiteit buiten in je eigen prachtige natuuromgeving met leuke verrassende belevenissen. Je zult ontdekken dat de natuur je even helemaal ontspant en je trots maakt om in Venray te wonen. Als je lid word van Puur Natuur kun je met je hele gezin meedoen aan alle activiteiten. Hou je van speuren, fietsen of schilderen. Of maak je graag foto's, hou je van wandelen, dansen of spelen? Of heb je zin in een niet alledaagse excursie? Bij een lidmaatschap kan je gratis deelnemen aan alle activiteiten. De meest spectaculaire activiteit van Puur Natuur is "Het Ravillaraadsel". Het is een computerspel in het bos!Als speler van het spel help je meesterdetective Mr. Bubble- gum een raadsel op te lossen. Het speurwerk doe je buiten in de bossen, de antwoorden vind je via wolven- en andere sporen die je weer in het computerspel invoert. Goede speurneuzen komen steeds een level hoger en brengen je dichterbij de oplossing. Je ont moet vele mensen uit verschillende tijden van Venray, om te beginnen bij de eerste Ro meinen, maar ook herders, ballonvaarders, soldaten en jagers. En je zult meehelpen een echt gezondheidsbos te maken. En...de rest verklappen we met Maar ook de "vijfsterren zintuigentoefis de moeite waard. Je kunt met je hele gezin een prachtige fietstocht maken waarbij je wordt gestuurd naar plaatsen waar al je vijf de zin tuigen op een unieke en ludieke manier worden geprikkeld. Genieten met je neus, met je oren, mond en ogen en vooral ook voelen. Heb je ooit wel eens de grond onder je voeten zien schudden? of de wind gepakt? of je neus in degestoken?? Het kan op vijf sterren niveau bij de 5-sterrenzintuigentoer. En wat te denken van een percussie en dansvoorstelling midden in de natuur, waarbij je zult meemaken hoe jij en jouw natuur zich ontwikkelen. En de theatervoorstelling "De droom van het groeien" waarbij het theater het bos zelf is. Of wil je spannende verhalen horen bij "Waar gebeurt(d)". Alles kan bij Puur Natuur. Er is voor ieder wat wils. Voor slechts 37,50 per jaar kun je met je hele gezin (maximaal 6 personen) gratis deel nemen aan alle activiteiten. Dat is nog géén 75 cent per week. - Bezoek onze website en laat je overtuigen van ons unieke aanbod. w\Y.}y.-dem Ais je het gezin via de website inschrijft en lid wordt van Puur Natuur krijg je korting, krijg je een geweldig welkomstpakket (met verrassing), krijg je volledige toegang tot de website en alle activiteiten, krijg je een jaar lang een eigen boom uit onze bossen en een deel van jouw lidmaatschapsgeld wordt besteed aan de natuur van Venray. Doen dus!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 9