3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Gedoopt Zondagmiddag 4 maart 2007 ontvingen in de kerk van Leunen 2 kinderen het Sacrament van het' heilig Doopsel. Het betreft Camiel Verstappen uit de Albionstraat (39) alsmede Daan Hermans uit De Hoef (2). We feliciteren de dopelingen en hun families. Vrijwilligersavond Leunen Net als verleden jaar wordt op vrijdag 9 maart 2007 weer een avond voor de vrijwilligers georganiseerd die de kerkgemeenschap in Leunen heel concreet ondersteunen met hun werk voor de kerk. De avond begint om 19.00u met een H. Mis in de kerk van Leunen, waarna de avond wordt voortgezet in zaal Martens. Na een kopje koffie zal de gast die avond, dhr. Leo Baeten uit Sittard een film vertonen. Leo Baeten uit Eindhoven studeerde na de middelbare school Chemische Technologie aan de Technische Universiteit Eindhoven. In 1970 trad hij in dienst van DSM waar hij in diverse functies werkzaam was tot zijn pensionering in 2006. In 1996 en 2001 pelgrimeerde Leo Baeten te voet vanaf zijn woonplaats Sittard naar Santiago. Over beide voettochten maakte hij films die landelijk en internationaal bekroond werden. Tijdens de vrijwilligeravond wordt de film *\n de palm van haar hand* vertoond over de pelgrimstocht in 2001. Voor de filmvertoning zal dhr. Baeten een lezing houden over zijn pelgrmstocht. Graag heet het kerkbestuur alle vrijwilligers van de parochie welkom op deze avond. Gezinsmis (vooraankondiging) Op zaterdag 17 maart 2007 vindt in de drie kerken wederom een (extra) gezinsmis plaats vanwege de vasten. Die dag is er dan een extra Mis in Leunen om 18.00u (m.m.v. Dameskoor), terwijl in Veulen en in Heide de gezinsmis die dag op de reguliere tijd plaatvindt. Voor wat betreft Leunen hopen we dat het tijdstip ook jonge parochianen alle gelegenheid biedt om naar de kerk te komen. In het bijzonder wil ik hier de communicanten en de vormelingen vermelden. Het thema van de viering is ontleend aan de evangelielezing van de betreffende zondag (over de verloren zoon) en luidt: Thuis komen. Deken Smeets zal die dag de H. Mis in Veulen opdragen, terwijl uw pastoor de H. Mis in Leunen en Heide zal celebreren. Met het oog op de kosten en de feitelijke organisatie wordt voor de gezinsviering dit maal geen speciaal misboekje gemaakt. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat de reguliere Mis in Leunen op zondagochtend 18 maart gewoon doorgang vindt. Indachtig de kerstviering, bedanken wij hier FC 't Veule voor het beschikbaar stellen van de "breeklichtjes". Pastoor C.Müller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 4