9 Aan alle inwoners van Leunen Verslag van de opènbare dorpsraadvergadering 26 februari jl. Tijdens de openbare dorpsraad vergadering van 26-02-2007 jl. is de voortgang van het centrumplan besproken. De ontwikkeling van centrumplan past in de ruimtelijke visie van Leunen. De ruimtelijke visie van Leunen heeft tot doel om een beeld te vormen over de wenselijke ontwikkeling voor een lange periode. We hebben de sterkte-zwakte analyse besproken. Gebiedsgericht werken, van belang is om projecten zo concreet mogelijk te maken. Er worden drie projecten ingediend en hebben hier prioriteiten in gesteld. Centrumplan, verkeersveiligheid en face-lifd entree Leunen. De dorpsraad heeft een financiële bijdragen uit het leefbaarheidbudget toegezegd voor het kunstgras van de openbare speelplaats basisschool De Meent. Loting 2 onder een kap- woning in de Korenmolen: voor deze loting heeft zich een kandidaat aangemeld. De definitieve versie DorpsOm- gevingsProgramma en de uitgebreide notulen zijn te vinden op de website. Namens de Stichting Dorpsraad Leunen Secretaris Dorpsraad Leunen 5309 BP Leunen Onderlinge ieuqdcompetitie: opgave nog mogelijk Jullie hebben onlangs allemaal bericht thuis ontvangen van de opgave voor de onderlinge jeugdcompetitie, die gehouden wordt van medio april t/m juni. Voorgaande jaren deed je automatisch mee als je je niet afmeldde. Dit jaar moet je je aanmelden om mee te doen. Om iedereen in de gelegenheid te stellen zich op te geven hebben we de inschrijvingstermijn verlengd t/m zaterdag 10 maart. Dus: geef je op voor de onderlinge jeugdcompetitie. Doe dit door het inschrijvingsformulier voor zaterdag 10 maart in de brievenbus van de kantine te doen. De wedstrijdindeling zal begin april in de vitrinekast van de kantine gehangen worden en op de site en in de dorpsbladen geplaatst worden. Ed Stevens P/a Vicarieweg 17 Tel: 0478-510332 Mail: edstevens@home.nl MEDEDELING VAN DE JEUGDCOMMISSIE Dorpsraad LEUNEN

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 10