Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide 3 Activiteit voor vormelingen Vlak voor Carnaval hebben de vormelingen in de drie parochies van ons cluster een brief ontvangen met daarin informatie over een weekend voor vormelingen. Het navolgende is ontleend aan die brief. Sinds enige tijd worden in Helmond weekenden georganiseerd voor vormelingenmet de titel: Are You Ready? Het betreft een activiteit van de Katholieke Charismatische Vernieuwing (afgekort: KVC). De KVC is een internationaal erkende nieuwe kerkelijke beweging. Zij beoogt tieners te ondersteunen in het geloof. Tijdens zo'n weekendbedoeld voor tieners van ongeveer 12 jaarwordt een gevarieerd programma aangeboden. Het omvat onder meer samen zingen en luisteren naar onderwerpen als: Wie is God en hoe kan ik geloven in mijn dagelijks leven? De weekends worden geleid door jongeren die hiervoor een training hebben gevolgd. Wil jij zo'n weekend bijwonen; dan vind je hieronder praktische informatie: Waar: KVC-jongerencentrum in Helmond (Prins Karelstr.100). Telefoon: 0492-477657/website: www.kcv-net.nl. Wanneer: Vrijdagavond 1 juni 2007 (19.30u) t/m zondagmiddag 3 juni 2007(15.30u). Alle andere weekends zijn reeds volgeboekt!. Kosten: Deelname kost 37 euro p.p. Subsidie is mogelijk. Vervoer: Deelnemers zorgen voor eigen transport naar Helmond en terug. Vormelingen die willen meedoengelieve zich op te geven voor uiterlijk 1 maart 2007 bij pastoor Müller. Deelnemers ontvangen in later stadium nog aanvullende informatie. Graag attenderen we de vormelingen en de ouders nogmaals op dit initiatief. Pastoor C. Müller Het trekt zo koud ophe? Johanna. Mis het nietlll! Comedia, 18, 24 en 25 maart SHI ■SI m

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 4