Internetbankieren is strikt persoonlijk! Criminelen die zich voordoen als de Rabobank verspreiden nep e-mails via internet waarmee ze proberen om vertrouwelijke gegevens te bemachtigen. Ze proberen informatie te ontlokken met nagemaakte sites en formulieren. Ga daarom niet in op e-mail berichten die u doorverwijzen naar sites die lijken op die van de Rabobank. Als u gaat internetbankieren, let er dan op dat het adres altijd begint met https://bankieren.rabobank.nl/.... Nepsites Criminelen maken gebruik van nepwebsites. Deze nepsites zien er vrijwel hetzelfde uit ais de websites van banken. De klant ontvangt zogenaamd van zijn bank een e-mail met de vraag een aantal vertrouwelijke gegevens te verstrekken. Die gegevens worden in een later stadium door criminelen gebruikt om fraude te plegen. Advies aan u als bankrelatie - Wees bewust met wie u zaken doet. De beste manier om Internet bankieren te starten is door het zelf intypen van het www-adres van uw bank in de adresbalk van de browser. Gebruik nooit een link vanuit een e-mail. Vertrouw geen e mail berichten, die u zomaar zijn toegezonden en die u vooraf niet verwachtte. Bij twijfel kunt u beter direct met uw bank in contact treden. - Rabo Internetbankieren is strikt persoonlijk. Houd uw toegangscode en PIN-codes in alle gevallen geheim. De Rabobank zal u nooit naar uw persoonlijke inloggegevens vragen via telefoon, e-mail of op welke manier dan ook! - Houd uw PC veilig. Gebruik de laatste update van uw programma's en installeer een virusscanner en firewall die regelmatig of automatisch wordt ververst. Voor vragen kunt u altijd contact met ons opnemen via (0478) 530 300 Rabobank Venray Rabobank

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 23