15 KB O Veulen De geplande jaarvergadering op donderdag 1 Maart is wegens omstandigheden verschoven naar maandag 5 Maart meer hierover volgende week in de ruuper. Op donderdag 7 Juni is in Baarlo de traditionele seniorenmiddag dit alles weer in de grote feesttent op de kasteelweide. Het officiële programma begint om 14.00 uur, maar er is al amusement vanaf 13.00 uur. Het programma waaraan momenteel hard gewerkt wordt, zal tot ongeveer 17.30 uur duren. De toegangsprijs is inclusief koffie en vlaai en gratis loterij 6.50 per persoon. Opgave hiervoor kan bij de secr. of op de jaarvergadering met contante betaling. De steunpunten Mantelzorg van Synthese nodigen u uit tot het bijwonen van een themabijeenkomst. Gastsprekers op deze avond zijn mevrouw C. v. Deurzen en de heer W. Roovers De bijeenkomst wordt gehouden op maandag 19 Maart aanvang 19.30 tot 22.00 uur in de Kemphaan Kennedyplein 1 te Venray Tijdens deze bijeenkomst wordt informatie gegeven over Hospice Zenit Centrum voor palliatieve terminale zorg en vrijwillige palliatieve Terminale Zorg. Beide sprekers zullen u nadere informatie verstrekken over de taken en werkzaamheden welke men verricht ten behoeve van mensen in hun laatste levensfase. Aanmelden vooraf is nodig. Dit kunt u doen onder Tel 0485-348080 De Kemphaan is vanaf 19.00uur geopend, de koffie staat klaar en deelname is gratis. De secr. Daar zou ik ook last van hebben met zo 'n vriendin Marian. Mis het niet!!!! domed ia, 18, 24 en 25 maart

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 16