Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide 3 Missen met Carnaval Komende zaterdag 17 februari 2007 wordt in de kerk van Leunen een extra Mis opgedragen in verband met Carnaval. Deken Smeets van Venray zal deze Mis celebreren, omdat ondergetekende de Carnavalsmis in Heide (eveneens om 19.15u) zal opdragen. De reguliere weekendmissen voor wat betreft Veulen (zaterdag om 18.00u) en Leunen (zondag om 09.30u) vinden gewoon doorgang. Aswoensdag Na Carnaval begint weer de jaarlijkse Veertigdagentijd, als voorbereiding op het belangrijkste feest in onze kerk: Pasen. De vastentijd begint op Aswoensdag, 21 februari 2007. Die dag wordt er een H. Mis opgedragen in Heide om 17.45u (deken Smeets); in Leunen om 18.00u (pastoor Müller) en in Veulen om 19.15u (pastoor Müller). Ter overweging Onlangs gaf mij iemand onderstaande tekst. De woorden zijn opgetekend door een patiënt uit een revalidatiecentrum in New York. Hij heeft mij zwak gemaakt" Ik had God om kracht gevraagd om succes te oogsten; Hij heeft mij zwak gemaakt om mij deemoed te leren. Ik had rijkdom gevraagd om gelukte bezitten; Hij heeft mij arm gemaakt, opdat ik wijsheid zou verwerven. Ik had een levensgezel gevraagd om niet eenzaam te zijn; Hij heeft mij een hart gegeven om al mijn broeders lief te hebben. Nooit heb ik iets ontvangen van wat ik had gevraagd; maar ik heb alles gekregen wat ik had gehoopt. Ik had gezondheid gevraagd om grote dingen te doen; Hij heeft mij ziekte gegeven om betere dingen te doen. Ik had macht gevraagd om in aanzien te zijn bij de mensen; Hij heeft mij onmacht gegeven, opdat ik behoefte zou hebben aan God Ik had om dingen gevraagd die mijn leven zonnig zouden maken; ik heb het Leven gekregen opdat ik met alle dingen blij kan zijn. Haast ondanks mezelf werden al mijn onuitgesproken gebeden verhoord. Onder alle mensen ben ik de rijkst bedeelde. Pastoor C. Müller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 4