10 Gemeente VCtiTOy Aan alle Inwoners van Leunen Loting particuliere bouwkaveis Leunen Op 1 maart 2007 om 17:00 uur zal in het gemeentehuis te Venray via een loting de volgorde worden bepaald, op basis waarvan 2 kavels, gelegen in het be stemmingsplan "Kerkdorp Leunen", plan "Korenmolen" verkocht gaan worden. Aansluitend wordt u in de gelegenheid gestemd om vragen aan deskundigen te stellen over de bouwvoorschriften van de kavels. De twee kavels hebben een grootte van 315 m2 en 280 m2. Deze kavels zijn bedoeld voorde bouw van een twee-onder-één-kapwoning. De grondprijs voor 2007 bedraagt 220,00 per m2, exclusief 19% BTW. De kavels zijn bedoeld voor eigen bebouwing en bewoning; deswege komen alleen particulieren voorde verkoop in aanmerking. De koper is verplicht om de te realiseren woning 3 jaren na voltooiing ervan zelf (met eventu ele gezinsleden) te bewonen. Per echtpaar c.q. paar van (samenwonende) partners mag zich slechts één persoon inschrijven. Het is niet mogelijk om samen met gewenste toekom stige buren in te schrijven; alleen individuele inschrijving is mogelijk. Inschrijving voor deze loting is mogelijk vanaf vrijdag 9 februari 2007 tot en met maandag 26 februari 2007 tot 13:00 uur bij de afdeling publieksdiensten van de gemeente Venray. Autochtonen van Leunen hebben voorrang bij dé loting. Als inschrijfgeld wordt een bedrag van 53,55 gehanteerd. Dit bedrag wordt noch terugbetaald noch verrekend. Zowel uw volledig ingevuld inschrijfformulier als het inschrijfgeld dient 3 dagen voor de lotingsavond, voor 13:00 uur door ons ontvangen te zijn. Indien beide ontvangen zijn, ontvangt u een informatiepakket alsmede een bevestiging van uw inschrijving. Uiteraard kunt u, voordat u zich inschrijft voorde loting, het genoemde informa tiepakket bij de afdeling Publieksdiensten inzien. De loting wordt verricht door notariskantoor Mathijsen en Weijs uit Venray. Namens de Gemeente Venray en Stichting Dorpsraad Leunen Ed Stevens P/a Vicarieweg 17 Tel: 0478-510332 Secretaris Dorpsraad Leunen 5809 BP Leunen Mail: edstevens@home.nl Dorpsraad LEUNEN

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 11