PUPIL VAN DE WEEK 8 We gaan weer verder met de Pupil van de Week! Dit houdt ir\ dat de kinderen van de pupillen E1 een thuiswedstrijd van de senioren 1 van heel dichtbij en op een bijzondere manier mogen meemaken. Zondag 4 februari is er een thuiswedstrijd in de Wetteling van de Senioren 1 tegen Avanti 3 waarbij Jane Smets de pupil van de week mag zijn Dus kom allemaal kijken om 13.45 uur in de Wetteling!! Aan alle inwoners van Leunen Do^Sra^d 7 maart 2007 verkiezing Dorpsraad Leunen Waarom verkiezingen? In Leunen en haar omgeving verandert de komende jaren veel. Zowel in aanzien van het dorp en omgeving als in de relatie tussen dorp en gemeente. Bij het eerste is te denken aan de woningbouw, de herinrichting van het centrum. In de relatie tussen dorp en gemeente zal het gebiedsgericht werken haar intrede doen. Bij deze zaken wordt de Dorpsraad meer en meer betrokken. De gemeente, en andere instanties, vragen steeds vaker onze mening en bieden ons de kans om eigen wensen uit te werken. Daarom is het van belang dat de Dorpsraad een re presentatieve samenstelling kent en een afspiegeling is van het dorp. Ook wil de Dorpsraad zich overtuigen van haar draagvlak bij de inwoners van Leunen en op een democratische wijze komen tot een Dorpsraad waarin het dorp zich herkent. Wie kan kandidaat zijn? Iedere inwoner van Leunen van 18 jaar of ouder, kan zitting nemen in de Dorps raad. In principe voor een periode van 4 jaar (dus tot de volgende verkiezingen). Je hoeft niet afhankelijk van een 'achterban' te zijn, want als lid van de Dorps raad neem je je eigen standpunt in. Je gaat dus uit van je eigen gezonde verstand. Wel is bepaald dat familieleden in de le lijn niet samen zitting kunnen nemen. Dus geen ouder/kind of broers/zussen. Deze mogen zich uiteraard wel kandidaat stellen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 9