OPTOCHT 2007 5 Knöllekes en Knöllinnekes. De optocht genen beginnen langzaam op te spelen. De hormonen gieren door vele lichamen. Het virus waait nu rond de aanmeldingen voor de optocht komen nu binnen ,dit laatste is echter nog niet het geval in grote getallen. Vorig jaar schreef ik de top halen is niet zo moeilijk maar er blijven wel Nou hoeft ook weer niet ieder Knolleke en Knöllinneke mee te doen er moeten ook mensen zijn die komen kijken maar toch; wil je aan de optocht meedoen geef je dan zo snel mogelijk op zodat de organisatie van wanten weet en verder kan met haar werk. Opgeven kan tot uiterlijk VRIJDAG 9 FEBRUARI omdat de opstelling van de optocht uiterlijk maandag 12 februari voor 16.00 uur bij de Ruuper moet zijn.We hebben ook een primeur te vieren en wel dat we de eerste aanmelding per mail (modern hê) hebben ontvangen. Opgeven kan per telefoon op nummer 580260 bij G.Keijsers of door een papiertje in zijn brievenbus op de Vullingsstraat 42. Mee doen aan de optocht is geheel gratis maar nooit voor niks want buiten de waardering van Jan publiek heeft hier in Leunen iedereen prijs. Ook in Venray is de deelname gratis daar doe je echter buiten de waardering van heel veel volk meestal voor niks mee om dat daar een prijs winnen iets moeilijker ligt als in Leunen. Voor diegene die met een wagen aan de optocht meedoen zij dienen te weten dat zij een brandblusser aan boord moeten hebben. Goed is het ook te weten dat ieder die aan de optocht meedoet het van zichzelf het zij van thuis (jeugd) W.A verzekerd moet zijn kijk dit na als zelfverantwoording. Nog enkele tips gebruik korte teksten en felle kleuren ,geen discriminerende,kwetsende of smakeloze grappen maar speel met het publiek en als laatste houd de gaten in de gaten laat de onderlinge afstanden niet te groot worden want gaten woorden door de jury niet beoordeeld. Tot het volgende optocht nieuws veel succes en plezier in de voorbereiding. De optochtcommissie G.Keijsers W.Thoone. H.Janssen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 6