3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Memisa-collecte Komend weekend (3 en 4 februari) wordt na iedere reguliere weekendmis een kerkdeurcollecte gehouden ten bate van MEM ISA. Deze organisatie draagt met name bij in die voorzieningen welke verband houden met de medische zorg, die in arme landen van oudsher door religieuzen wordt verstrekt, een en ander in de kader van hun zorg voor zowel het lichamelijke alsook geestelijke welzijn van de mensen, die aan hun zorg zijn toevertrouwd. Dit jaar zal de opbrengst van de landelijke collecte onder meer worden besteed aan blinde kinderen in Bangladesh, die meer dan eens door hun ouders worden "weggestopt" uit schaamte. Met deze collecte wil men geld inzamelen ter ondersteuning van een oogheelkundige programma dat jaarlijks ongeveer 25.000 mensen behandelt. Graag bevelen wij deze kerkdeurcollecte van harte aan uw milddadigheid aan. Missen met Carnaval Mede naar aanleiding van diverse vragen, kunnen we thans mededelen dat terzake inmiddels afspraken zijn gemaakt. Zo zal deken Smeets op zaterdag 17 februari 2007 een extra H. Mis in Leunen opdragen, terwijl ondergetekende die dag de Mis in Heide zal opdragen, eveneens om 19.15u. Volledigheidshalve wordt er op gewezen dat de hfr;Mis op zondagochtend 18 februari in Leunen gewoon doorgang vindt. r Pastoor C.Müller OUD PAPIER lil OUD PAPIER UI Op maandag 05 februari a.s. haalt de E.W.L. weer oud papier op. Diegene die buiten de route wonen kunnen 's avonds tussen 18.00 en 19.00 uur hun oud papier afleveren bij de aanhanger op de parkeerplaats bij gemeenschapshuis 'de Brink'. Wij vragen U vriendelijk om het papier stevig te bundelen of in dozen te verpakken. S. v.p. niet in plastic zakken of houten kistjes! Bij voorbaat dank voor Uw medewerking!! Bestuur E.W.L. Voor nadere informatie kunt U zich wenden tot de Eerste Wijkvereniging Leunen, Bertie Manders, tel.nr. 588955

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 4