Aan alle inwoners van Leunen Verslag van de openbare dorpsraadvergadering 15 januari jl. Tijdens de openbare dorpsraad vergadering van 15-01-2007 jl. is de voortgang van het centrumplan besproken het haalbaarheidsonderzoek is lopende en er is een projectmanager aangesteld. Loting 2 onder een kap- woning in de Korenmo len: De loting wordt in de Ruuper bekend gemaakt. Bij meer kandidaten uit Leunen is er loting en zullen de twee kandidaten die uit geloot worden duidelijke afspraken moeten maken over de bouwplannen pas send binnen het straatbeeld (welstand). De notaris verricht de loting in maart/april 2007. Gebiedsgericht werken 2007, Henk Verstegen geeft uitleg: Het belangrijkste is, wat willen mensen in het gebied waarin ze wonen. Het DOP is de visie van de mensen van het dorp vertegenwoordigd door de Dorpsraad. Voor het gebiedsgericht werken drie projecten indienen en prioritei ten in stellen. Van belang is om binnen nu en twee maanden plan- geld aan te vragen en evt. al enkele projecten op te starten, waar Gemeente niet voor nodig is. Het college besluit deze week wanneer verordening klaar is. Het secretariaat gaat als eerste aanspreekpunt fungeren w.b. mededelingen vanuit de Gemeente. In de vergadering van 19 maart '07 zal Henk Verstegen de voortgang presenteren. De werkgroep DOP gaat de prioriteiten van de drie pro jecten vaststelien. Op 8 februari wordt een afvaardiging van de dorpsraad geïn formeerd m.b.t ontwikkelingsperspectief. Verkeersveiligheid: we verwachten een redelijke respons op de enquête zodat we een goed beeld krijgen, om met de Gemeente de gevaarlijke punten te bespreken. De Werkgroep Wandelpaden Leunen is bezig met het voorbereiden van de opening van de natuurwan del route de Leunse Paes op zondag 15 april 2007. Verkiezingen Dorpsraad Leunen: Tijdens de vergadering is door de verkiezingscommissie opgesteld verkiezings reglement goedgekeurd. In week 4 zal er een oproep en kandidaatstellingformu lier als bijlage in de Ruuper komen. Bij voldoende kandidaten, zal de verkiezingen plaatsvinden op 7 maart 2007, gelijktijdig met de provinciale staten verkiezingen. Er heeft overleg plaatsgevon den met inwoners van de Korenmolen, Gemeente Venray en de Dorpsraad m.b.t het speelterreintje. Namens de Stichting Dorpsraad Leunen Ed Stevens P/a Vicarieweg 17 Tel: 0478-510332 Secretaris Dorpsraad Leunen 5809 BP Leunen Mail: edstevens@home.nl Dorpsraad LEUNEN

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 6