--11 OUD PAPIER OUD PAPIER III Op maandag 08 januari a.s, haalt de E.W.L. weer oud papier op. Diegene die buiten de route wonen kunnen 's avonds tussen 18.00 en 19.00 uur hun oud papier afleveren bij de aanhanger op de parkeerplaats bij gemeenschapshuis 'de Brink'. Wij vragen U vriendelijk om het papier stevig te bundelen of in dozen te verpakken. S. v.p. niet in plastic zakken of houten kistjes! Bij voorbaat dank voor Uw medewerking!! Bestuur E.W.L. Knollekes en Knfiilinnekes. 1 De liedjescommissie heeft de Ruuper gehaald, de liedjesmiddag is in aantocht. De wagenbouw heeft de eerste vergadering gehad en zijn met bouwen begonnen. Langzaam komen de commissies uit de zomerslaap. Ook de optocht commissie JA JA wij zijn ook weer wakker, wakker om het eerste bericht te laten klinken over de optocht van 2007. Nu is het nog de ver van mijn bed show maar mensen de tijd gaat snel het is dadelijk zo dadelijk als je snapt wat ik bedoel en dat snappen jullie. Dadelijk betekent ook een nieuwjaar waarvan wij hopen dat het veel goeds zal brengen dat wat een ieder er van hoopt of verwacht met andere woorden de optocht commissie wenst een ieder het beste toe voor het nieuwe jaar. Zijn er misschien mensen die al vragen hebben over iets wat met de optocht van doen heeft daarvoor kun je dan contact op nemen met G.Keijsers telefoon 580260 na 18.00 uur Tot het volgende nieuws over de optocht 2007 de groeten. De optochtcommissie W.Thoone. G.Keijsers. H.Janssen Voor nadere informatie kunt U zich wenden tot de Eerste Wijkvereniging Leunen, Bertie Manders, tel.nr. 588955

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 12