LEVKBN ét l Dorpsraad Aan alle inwoners van Leunen Verslag van de openbare dorpsraadvergadering 18 december jl. Tijdens de openbare dorpsraad vergadering van 18-12-2006 jl. is de voortgang van het centrumplan besproken, voorde vergadering in januari wordt Jos Wijnhoven (wonen Venray en Henk Verstegen Gemeente Venray) uitgenodigd. Als reactie op het bezwaarschrift besluit verkeersmaatregel Zuivelweg te Leunen, gemeente Venray, nieuwe plannen rond de Zuivelweg worden opnieuw in het weekblad Peel en Maas gepubliceerdAls reactie opvragen aan wethouder Hans Teunissen betreft 2 kavels Korenmolen Leunen. Heeft de dorpsraad het organiseren voor deze twee kavels. Er moeten dan twee kopers zich melden die met elkaar een twee- onder- dén kapwoning gaan bouwen. Meer informatie over tijdens deze vergadering vastgesteld. Het enquete-formulier verkeersveiligheid is gereed en wordt in week 2 via de Ruuper verspreidt. De laatste hand wordt gelegd aan het voorbereiden betreft het drukken van de folder voor de natuurwandeiroute de Leunse Paes. De natuurwandeiroute de Leunse Paes zal schrijven m.b.t het vervoersgebeuren tussen Horst en Venray, dit schrijven wordt de (mogelijke) verkiezingen van de dorpsraad voorbereiden. De mogelijke datum van de verkiezingen is 7 maart 2007. De Dorpsraad Leunen wensen U prettige feestdagen en een voorspoedig en een gezond 2007 toe Namens de Stichting Dorpsraad Leunen Ed Stevens Secretaris Dorpsraad Leunen P/a Vicarieweg 17 5809 BP Leunen Tel0478-510332 Mail:

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 4