27 Beste mensen uit Veulen, Op 02-09-1945 geboren in Veulen. Van september 1951 tot mei 1952 gezeten in de eerste klas van de St. Antoniusschool. 9 9 In mei 1952 verhuisd naar Leunen. In augustus 1965 teruggekomen als jonge leerkracht naar de St. Antoniusschool, in dezelfde klas waarin ik vroeger gezeten had. Op 29 november 2006 afscheid genomen als leerkracht van deze school. Wie had kunnen denken dat ik 6lA jaar 41 jaar in Veulen door zou brengen? Ik zelf niet! Ik ben eigenlijk geworden: een Veulinneke uit Knollenland. Wat heeft mij zolang op de St. Antoniusschool gehouden? Dat waren en zijn jullie ouders en kinderen. Bk mocht samen met mijn collega's met jullie werken. Ik genoot van de lieve kinderen, en van de ouders met hun hartelijkheid, gemeenschapsgevoel, jullie medeleven in vreugde en verdriet en nog veel meer, dit is met geen pen te beschrijven. (al heb ik velen van jullie schrijven geleerd!) Als jullie school hulp nodig had, jullie waren er altijd. Ik mag terugkijken op een mooie loopbaan, die ik gelukkig en dankbaar af kan sluiten in een goede gezondheid. Ik bedank jullie voor: 41 jaar leuke kinderen op school. 41 jaar samenwerking met fijne ouders. 41 jaar samenwerken met mijn vele collega's. de werkgroep van ouders en collega's voor mijn afscheidsfeest. voor het lekkere ontbijt op school. voor de mensen die zwaaiden tijdens mijn rondrit. voor de vlaggen die uithingen. voor de mooie voordrachten van kinderen en leerkrachten. voor de film achterwerk in de kast voor de vele mensen op mijn afscheidsreceptie voor de mooie kaarten met lieve woorden en de vele cadeau's. EnJullie zullen dit Veulinneke uit Knollenland nog vaak zien in jullie Mooi Dartele Veule. Hennv Direks.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 28