8 Aan alle inwoners van Leunen Verslag van de openbare dorpsraadvergadering 20 november jl. Tijdens de openbare dorpsraad vergadering van 20-11-2006 jl. is de voortgang van het centrumplan besproken met wethouder Hans Theunissen. De nota van uitgangspunten Centrumplan Leunen is uitgewerkt en een aantal mogelijkheden zijn besproken. Wonen Venray werkt momenteel aan een haalbaarheidsonder zoek. Woningbehoefte Venray: voor 1 april '07 komt er een woningbehoefte on derzoek voor Venray en de dorpen. Herontwikkeling locatie De Steeg: ook van dit project is de nota van uitgangspunten woningbouw De Steeg Leunen bespro ken, a.d.h.v een aantal mogelijkheden. Het beeld de Ruuper, is inmiddels weer gerepareerd. Wat betreft vermissing/diefstal van het boven stuk, er was hier spraken van een communicatiefout. Het speelterreintje aan de Vicarieweg wordt opgeknapt. Dit is door de voorzitter en medewerker gemeente Venray en enkel bewoners van de straat doorgesproken. In de Korenmolen zal het speelterreintje verder-worden aangelegd. Actualisering van het DOP: het DOP is besproken en zijn aanpassingen gedaan, deze worden verwerkt en aangepast. In de dorpsraad vergadering worden de aanpassingen vastgelegd. De werkgroep verkeersveilig heid gaat samen met de afdeling Venray van Veilig verkeer Nederland een in ventarisatie houden m.b.t. de door de inwoners van Leunen ervaren verkeersvei ligheid binnen de bebouwde kom van Leunen. Verder komt er een enquête van de school- thuisroute van leerlingen van basisschool De Meent, dit is een zelf standige enquête, welke via de school wordt uitgevoerd. Beelden groep, een kunstwerk van Gussen Wie, wacht op een nieuwe plek. Als er een juiste locatie wordt gevonden, zal het kunstwerk naar Leunen worden gehaald. In 2007 vinden er bij voldoende kandidaten verkiezingen plaatst voor de dorpsraad. Voor de voorbereiding van de verkiezingen is er een verkiezingscommissie samenge steld. Afsluiting Zuivelweg: op berichten in de media, om de zuivelweg af te slui ten heeft de dorpsraad een advies uitgebracht aan B&W. Het advies is voor alsnog niet overgenomen. De plannen rond de afsluiting worden nog in het weekblad Peel en Maas gepubliceerd. De dorpsraad zal dan als nog haar advies geven, individuele inwoners kunnen dan nog reageren op deze plannen. De no tulen van de dorpsraadvergadering zijn te vinden op de website Leunen. Ed Stevens P/a Vicarieweg 17 Tel: 0478-510332 Secretaris Dorpsraad Leunen 5809 BP Leunen Mail:

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 9