•ketholiok vrouwennetwerk SvWr*,, hUMIiiriW—rtifl MMWM Natuurlijk is voor de kerk het gezin ook wordt ontvangen én doorgegeven. Het als plek waar het geloof is de kleinst denkbare vorm een binnen de grote kerk. Maar wel een heel Ook vanuit de kerk zelf mag meer aandacht besteed worden aan vragen van jonge ouders: als ik mijn kinderen iets over het geloof wil leren, hoe doe ik dat? Hoe kan ik met ze bidden? Als ik met het hele gezin naar de kerk ga, is daar dan ook voor kinderen iets te beleven of krijgen ze alleen maar boze blikken, omdat ze niet stil zitten? De komende feestdagen zijn een goed moment om weer eens stil te staan bij de waarde van het gezin. Een gezin is het halve werk 34, stond In de rubriek "Parochiekroniek" van De geleden het navolgende "Middels een oude munten niets meer waard zijn (zie ook poster in de kerk). het bisdom weten dat na 31 december 2006 onze u er geen mee weten, dat kunt u uw oude valuta bij uw parochie afgeven. De parochies zullen dan op hun beurt het oude papier- en muntgeld (ook uit andere EU-landen) doorsluisen naar het Missieburo van ons bisdom ten bate van projecten voor straatkinderen in samenwerking met de organisatie Terre des en e.e.a in Voor nadere informatie kan men zich wenden tot het Missieburo: tel. 0475-386880 Het bisdom heeft de parochies dekenaal te en door te worden. De inzamelactie loopt derhalve oude munten en papiergeld daarom tot daarvoor bestemde bus in uw kerk. De naar een ophaallocatie en doorgesluisd naar het Missieburo. verzocht de ontvangen gelden e.e.a. gesorteerd Men kan eventuele 3 december deponeren in een worden Pastoor m Leunen Feestelijke Kerstavond 11 december We beginnen om 19.00 uur met eert Adventvierirtg in de kerkOm 19.30 uur gaan we naar de Brink voor een kopje koffie met wat lekkers. Om 20.00 komen de Theetantes op bezoek om er samen een gezellige avond van te maken. Onder de pauze houden we een loterij met mooie prijsjes.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 5