Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Gedoopt Op zondag 8 oktober 2006 werd in de kerk van Leunen gedoopt: Lynn Berden (Urbanusweg 1). We feliciteren de dopeling en de familie. Lichtprocessie naar Lourdesgrot in Venray Oktober is van oudsher bekend als rozenkransmaand. Daarom ook zal ook dit jaar in Venray een lichtprocessie gehouden van de grote kerk naar de kleine Lourdesgrot en wel op zaterdag 21 oktober 2006, aansluitend aan de H. Mis van 19.15u. Bij de grot zal een Maria-Lof worden gehouden. Iedereen is welkom. Allerzielenlof (herhaling) Het Allerzielenlof vindt dit jaar plaats vindt op zondagmiddag 29 oktober 2006; in Heide én Leunen om 15.00u (deken Smeets zal het Lof in Heide verzorgen), terwijl het Lof in Veulen die dag om 14.00u. zal plaatsvinden. In de H. Missen tijdens het laatste weekend van oktober zullen in de drie parochies de overleden parochianen, die sinds Allerzielen vorig jaar zijn overleden en vanuit de kerk aan de Heer aanbevolen, in de voorbede herdacht worden. De H. Mis in Heide vindt dat weekend echter niet plaats op zaterdagavond, maar op zondagochtend 29 oktober en wel om lO.OOu. Het betreft een ponticale viering met onze bisschop, omdat het rectoraat Heide thans 50 jaar bestaat. Een priestercollega zal die dag de H. Mis in Leunen opdragen. Pastoor C.Muller Werkgroep Historie Leunen. Op initiatief van Dorpsraad Leunen is op 2 okt 2006 tijdens een bijeenkomst een Werkgroep Historie Leunen opgericht. Doel is om zo veel mogelijk historische gegevens te verzamelen en veilig te stellen. In de beginfase zal nagegaan worden wat er zoal gedaan kan worden en gegevens die al beschikbaar zijn ordenen. Het is de bedoeling dat alles zal worden opgeslagen op Cd. Na verloop van tijd zullen we zeker nog een beroep doen op de mensen van Leunen om bij het verzamelen van gegevens te helpen. Geïnteresseerden die eventueel willen meedoen in de groep kunnen contact opnemen met Herman Holtackers voorzitter van de groep tel 511227. De groep bestaat nu uit 7 personen en wil ongeveer 5 keer per jaar vergaderen om alles met elkaar af te stemmen. Wij hopen dat de Werkgroep Historie Leunen zal kunnen bijdragen om de historische gegevens van Leunen zo veel mogelijk te bewaren.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 4