JZO O
6
Secretariaat SV Leunen
Bas Stoks
Bershof 3
5809 BH Leunen
Tel. 0478-588245
SV Leunen op internet:
www.Leunen.nl/svLeunen
0900-9019074
RuilformtiSieren:
Alle ruilformulieren en
uitslagenfonnulieren (E en F) dienen
dezelfde dag ingeleverd te worden bij
Bas Stoks, Bershof 3 te Leunen,
tem be r:
Leunen A1 - IVO
Baarlo A2 - Leunen
Ysselst B1G - Leunen
Leunen B2 - Venray
Leunend - UDI '19
Leunen C2 - MontagnardsC2
Montagn.CS - Leunen
A1
A2
B5
C3
C3
1-4
6-0
2-6
5r2
3-0
3-5
2-6
Leunen D1
vrij
Oostrum D2G- Leunen
D2
Leunen D3
Kronenberg D2
Leunen D4 - Meidersio
Meterlk E1
MVC'19 E2
- Leunen
- Leunen
D2
E1
E2
2-4
2-4
3-9
1-11
Volhard. E3
- Leunen
E3
2-4
Leunen E4
- Oostrum
2-9
Witten h. E5
- Leunen
rr c
hö
5-1
Venray F3
- Leunen
F1
2-6
Leunen F2
- HBSV
F2
7-1
Leunen F3
- Ysselsteyn
F2
0-10
Oostrum F3
- Leunen
F4
5-2
Leunen F5
- Hegelsom
F2
2-3
Leunen F6
- Venlo Boys F8
0-9
Uitslaaen senioren zonda
FCV RK SV 1 - Leunen
Wittenhorst 3 - Leunen
Leunen 3
Leunen 4
- Sparta '18
- EVVC '46
EWC '46 3 -Leunen
Leunen 6
- SV Lottum
Meidersio 3 - Leunen
1
1-5
2
2-2
2
0-3
2
0-5
5
1-4
3
3-3
7-0
30 september:
Bavos A1 - Leunen
Leunen A2 - Panningen
Leunen B1 -VVV'03
DEV B1CO - Leunen
United C1 CO - Leunen
Stormvog.02 - Leunen
Al
A3
B2
C1
C2
14.30
14.30
15.00
14.00
14.00
12.45
Leunen C3 - DEVArcen C1G 12.00
Sparta'18 D1G- Leunen
D1
10.00
Leunen D2 - SV U nited D2GO 1130
United D3CO - Leunen
D3
10.00
Sportpark De Broekberg Wanssum
Helenaveen D1- Leunen
Leunen E1
Leunen E2
04
MontagnardsËl
DEV-Arcen ■■El-
Leunen E3 - SV United
E2
TOP'27. E2CO
- Leunen
E4
Leunen E5 -
Venlo Boys E7
Leunen F1 -
SSS'18
F1
GFC'33 F2 -
Leunen
F2
GFC'33 F3 -
Leunen
F3
Leunen F4 -
Sparta'18
F5
Leunen F5
vrij
HBSV F6 -
Leunen
F6
11.30
11.00
09.15
11.15
09.30
09.15
09.00
09.00
09.00
09.00
Veteranen
09.30
tember:
Leunen
- MerseSo vet
16.00
ïl van de week:
Pupil van de week op zondag 1 oktober
is: Rianne Clephas speelster van de E3
oktober:
Leunen 1
Leunen 2
VWO 3 2
SVEB 3
Leunen 5
Leunen 6
Oostrum 5
- MVC'19
1
14.30
- Belfeldia
2
11.30
- Leunen
3
12,30
- Leunen
4
11.00
- Oostrum
6
11.00
- Hegelsom
3
10.30
- Leunen
7
10.00