toerusting voor vrijwilligers. Op het programma staan lezingen, workshops en een grote informatiemarkt. De dag wordt gehouden in de Trevianum Scholengroep aan de Bradleystraat 25 in Sittard. Deelname is gratis. Tijdens de dag wordt bovendien voor kinderopvang gezorgd. Opgave voor deelname vooraf noodzakelijk. Formulieren daartoe liggen in de kerk. Nadere informatie vindt men op de site van het bisdom Roermond en de affiches in de kerk. Hiervoor volgt het globale programma. Programma: 09.30 uur Ontvangst van alle dagdeelnemers in de Trevianum Scholengroep. 10.00 uur Openingsprogramma: Woord van welkom door dagvoorzitter RKK- televisiepresentator Leo Fijen. Presentatie rond vrijwilligerswerk in twee totaal verschillende parochies: Wittevrouwenveld (Maastricht) en Stramproy Lezing en interactieve reactie door Prof.dr. Jozef Wissink, hoogleraar praktische theologie Utrecht, met gelegenheid tot discussie met het zaalpubliek. 11.00 uur Start doorlopend programma. Tot 15.00 uur is er gelegenheid tot een bezoek aan de infomarkt 'Preuvenement van de Heilige Geest*. Onder meer de Limburgse troubadour Sjef Diederen zal tij dens de markt zingen en spelen Om 11.30 uur start de eerste workshopronde of lunch. Er zijn twee workshopsrondes. Deelnemrs kunnen dus twee van de 17 workshops volgen, maar ook is het mogelijk slechts één te kiezen en deze bij ronde twee te volgen. In dat geval is er nu een lunch voor deze mensen. Om 12.45 uur volgt dan een lunch voor hen die de eerste workshopronde volgden. En om 13.30 uur start de tweede workshopronde. Voor alle workshops geldt een maximaal deelnemersaantal. 1 15,00 uur Eucharistieviering. Hoofdcelebrant is bisschop F. Wiertz van Roermond. Muzikale medewerking: Sjef Diederen, Taizékoor Stramproy en de deelnemers aan de workshop Scratchen' Wij hopen dat u samen met u kinderen deze viering komt bijwonen Graag zien wij een grote opkomst tegemoet.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 4