Nederland zal zijn sporen achter gaan laten op de Carjump grond. Auto's worden als wc als dit monster eroverheen hobbelt. De bestuurder van deze Dinky Toy stapt na het oud-ijzer-bak-klaar maken van deze sloopauto's over in een europees model voor een sensationele car-bowl demonstratie. Dat is iets dat nog nooit eerder is vertoond in een straal van 200 km rondom het epi-centrum op het cariump-terrein. Dat moetje zien! 22 Als we uitgebowld zijn is het tijd voor ontspanning. Trade Mark zal weer uit de speakers knallen! Tussen de bedrijven door zal zelfs Bertus Staigerpaip het podium bestijgen. Het is dan niet voor het optrekken van een muurtje maar voor het ten gehore brengen van z'n alom bekende krakers. Als de brandende zon langzaam wegzakt achter de springbult er veel later de muziek langzaam wegsterft in de luidsprekers kan iedereen moe maar voldaan nog bij de kroeg binnenlopen voor een paar sluiters! Voor de kids zijn er gedurende de carjump de 3e Nederlandse traptractorbehendigheidswedstrijden en een zandbak waarbij de stranden van Zandvoort en Noordwijk in het niet vallen. Als ze daar even geen zin in hebben kunnen ze zich laten schminken door lokale vaklui. Dit hele programma is komende zondag te zien en te horen op Entree: nog steeds 5 euro. Kinderen t/m gratis toegang. Parkeren: ook gratis. steed s Zondag 3 september 14.00: startschot Carjump 2006. Be there! www.cariump.nl Kermis Veulen Ook dit jaar organiseert de Dorpsraad voor alle kinderen in Veulen weer een leuke activiteit niet de kennis. Ron Ballon komt en jullie kunnen dan allemaal volop genieten van zijn ballonkunsten. Er is ook weer een ballonnenwedstrijd, waar leuke prijsjes mee te winnen zijn. Als de kaart van je ballon voor 10 oktober weer bij de Dorpsraad terug is, heb je kans op een prijs. Dus jongens en meisjes kom op maandag 4 september om 16,00 uur allemaal naar de kermis in Veulen. Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 23