PROMSCONCERT van de Harmonie "uitverkocht" 11!! Het Promsconcert, dat Harmonie St. Catharina op 30 september a.s. gaat uitvoeren is nu al volledig uitverkocht. Dit grote succes is volgens Huub Geurts, voorzitter van de commissie sponsoring en publiciteit, grotendeels te danken aan de enorme inzet en 't enthousiasme van de leden, die de kaarten zelf moesten verkopen. Huub Geurts: "De reacties van de mensen waren heel positief. Het gevarieerde programma met lokale artiesten en ook de betrokken heid bij de eigen Harmonie spreekt de mensen aan". De vaste verkoopadressen waren de kaarten in een mum van tijd kwijt. In juli en augustus werd het gros van de kaarten door de leden rechtstreeks verkocht. Het schitterende resultaat van de sponsoring is ook een belangrijke stimulans geweest voor de leden om zoveel mogelijk kaarten te verkopen. 13 Hoofdsponsors, een bijdrage van de Provincie Limburg en een aantal medesponsoren grotendeels afkomstig uit Leunen, Veulen en Heide, zorgden al in een vroeg stadium voor een solide financiële basis. "Dit mooie succes legt natuurlijk ook druk en uitdaging bij de muzikanten en artiesten om nog eens extra goed te repeteren om straks voor een uitverkochte loods goed voor de dag te komen". De voorbereidingen zijn nu in volle gang. De commissie Locatie en Techniek o.l.v. Jac van Osch en Frank Keijsers is druk bezig met het geluid, 't licht en inrichting van de loods. Voor de muzikanten en dirigenten Geert Jacobs en Wil van Horck zijn naast de wekelijkse repetities nog extra bijeenkomsten ingepland waar tezamen met de zangers en zangeressen, de Close Harmony Group Confetti, dansgroep Impulz en Rockformatie Curfew alle muziekwerken grondig worden gerepeteerd. Kortom: Het Promsconcert zal op 30 september een spetterende en onvergetelijke avond worden. Website Proms: http://proms.leunen.nl

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 19