19 27 augustus geen autospeedway in Venray.... Maar voor de echte autosportliefhebber is er op deze zondag wel een ander autosportevenement binnen de grenzen van de Gemeente Venray. Aan de Jaegerhofweg in Veulen vindt er dan vanaf 11.30 uur een grote autocross plaats die verreden wordt onder auspiciën van de Autosport Unie Zuid. Op een harde zandbaan met een lengte van 750 meter komen die dag coureurs aan de start uit heel Nederland. Er wordt gereden met geprepareerde auto's die je ook tegenkomt in het normale straatbeeld, maar ook met bolides speciaal gebouwd voor de autocross. Auto's die voor 50, van de sloop gehaald zijn tot speciaal opgebouwde wagens met supersnelle getunede motoren die met budgetten werken van meer dan 50.000, en snelheden bereiken van meer dan 150 kilometer per uur!! Dit alles staat garant voor spanning, spektakel, fraaie inhaalacties, koprollen en sensatie. Kortom, alles wat de ware autosportliefhebber wenst voor een gezellige zondagmiddag. De entree bedraagt 6, Het rennerskwartier is de gehele dag vrij toegankelijk en in de feesttent op het terrein is de gehele dag de gelegenheid om wat te eten en te drinken en ook voor de kleinsten onder ons is er volop vertier. Ook brengen dit weekend een aantal ultralight vliegtuigen een bezoek aan de graslanden rondom het circuit. Dus zondagmiddag 27 augustus 2006 autocross in Veulen. Mis het niet en kom de volgende dorpsgenoten aanmoedigen: Bart Cox, Frank Classens, Paul Geurts, Jan Jenneskens, Sjuul van Duuren, Henri Reintjes, Carla Reintjes. Voor inlichtingen en eventuele opgaven bel: 0478-581266 of kijk op de website: www.autocrossclubtveule.nl ACC lt Veule

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 20