NIGING Gulbkampioetiseliappen En kei/Blib be! 2006 7 Van woensdag 30 augustus t/m zondag 24 september wordt weer het grootste toernooi van TC LVH gehouden: de clubkampioenschappen Enkel/Dubbel voor junioren en senioren. De sluitingsdatum voor de inschrijving is 20 augustus 24.00 uur. Het toernooi staat op internet (www.toemooi.nl) waar je je kunt aanmelden door eerst te zoeken naar de club LVH. Verhinderingen kunnen ook via de site worden doorgegeven. Er liggen ook inschrijfformulieren in het halletje van de kantine voor mensen die geen internet hebben. Je kunt ook naar de website van www.leunen.nl gaan waar je onder LVH ook aanwijzingen kunt aantreffen voor opgave. Na opgave via internet ontvang je automatisch een E-mail dat de opgave bevestigt. Als je binnen 24 uur geen bericht hebt ontvangen, neem dan even contact op met één van de contactpersonen: Theo Pauwels en Anton Sonnenberg (Anton.Sonnenberg@versatel.nl]). Afhankelijk van het aantal deelnemers zal de aanvang van het toernooi worden bepaald. Dat betekent dat we misschien later beginnen (vrijdag 1 september). Mochten we toch eerder moeten beginnen dan zijn in ieder geval de verhinderingen van deze dagen bekend. Junioren die dit jaar 16 worden mogen zich als senior inschrijven. Ze kunnen natuurlijk ook bij de junioren meedoen. Veel plezier en succes toegewenst door de TC. Ven rays Open 2006 ^EMIGING Dit jaar zal het tennistoernooi Venrays Open voor de tiende keer gehouden worden op 18, 19 en 20 augustus. Ter gelegenheid van dit 2e lustrumfeest wordt er een grandioze feestavond georganiseerd op zaterdag 19 augustus van 20.30 tot 01.00 uur in de Schaapskooi aan de Kempweg te Venray (tennisbal TCV). De Puppies zullen de avond musicaal opluisteren. TC L¥H leden zijn welkom op deze avond (met introducé) en kaarten zijn verkrijgbaar bij Henriëtte Swinkels (tel 0478-587256). Je hoeft dus niet mee te doen met het toernooi om naar deze feestavond te kunnen.De kaarten kosten 5,- per stuk. Hiervoor ontvang je een welkomsdrankje, een filtsende attentie en een consumptie Het entreekaartje is tevens geldig als lot voor de verloting van een LCD scherm.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 8