21 KBO Veulen Uitstapje. Op woensdag 23 Aug. organiseren we een uitstapje naar de L 1 studio in Maastricht De dagindeling ziet er als volgt uit om 8.30 uur vertrekken we richting Maastricht waar we ontvangen worden met koffie en vlaai hierna het bekijken van de LI bedrijfsfilm, een bezoek aan de radio en tv-studio s diverse technische ruimtes, en de nieuwsredactie. Hierna reiden we naar Klimmen waar ons de lunch aangeboden wordt. Vandaar gaan we naar Valkenburg waar we een bezoek brengen aan steenkolenmijn. Met nog een rondrit door het prachtige zuid limburg gaan we richting Venlo waar rond 18.30 uur het diner klaar zal staan. KBO Veulen VSS Veulen willen een excursie organiseren naar de briefabriek Heinsberg in duitsland op donderdag 14 Septbij aankomst koffie en vlaai, Aansluitend kunt u genieten van een modeshow. Hierna volg een verloting van een leuke prij s onder de deelnemers van de groep, en dan en rondleiding door de breifabriek en een confectieafdeling U mag er ook ongedwongen passen kopen en of laten adviseren door de mannequins. Als afsluiting krijgen we een warme maaltijd in Landgasthof te Haaren V ertrekdatum donderdag 14 september Vertrektjjd 13.30 uur vanaf kerkplein Thuiskost 21 30 uur in Veulen Kosten 20.00 p.p. Inbegrepen busreis, koffie met gebak, rondleiding fabriek, warme maaltijd. Opgave met contante betaling voor 27 Aug.bij W. Spreeuwenberg tel 583999 Ook niet leden van KBO en VSS zijn welkom om mee te gaan met deze excursie Koersballen Op donderdag 31 Aug. is er een koersballen tournooi in de tennishal de schaapskooi 11 Vlakwater in Venray. De spelen beginnen om 13.30 uur. Op woensdag 4 Sept. Starten we weeunet onze wekelijkse koersbal om 14.00 uur in de hoefslag. De secr.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 22