18 EVERYBODY'S CAR WANTS TO MAKE A JUMP! De fabrikant van Autodrop is wel zéér bij de pinken. Zo vlak voor de carjump komt ie met weer een nieuw smaakje: Bigfoots! Deze 'toevalligheid' kunnen we natuurlijk niet hard maken dus houden we daar niks aan over. Datzelfde geldt trouwens ook voor de royalty's die we mislopen van de door de carjump geïnspireerde Rowwen Hèze klassieker 'auto, vleegtuug'. Maar ach, daar is het ons uiteindelijk ook niet om te doen. Wij willen alleen maar een middag lol voor iedereen op het terrein Ook onze special guest heeft er blijkbaar zin. Na het horen var stoere verhalen over de festival-achtige taferelen op de After Jump Party heeft Bertus Staigerpaip namelijk besloten om z'n beun-klus van daags na de carjump maar af te zeggen. Niet onverstandig denken wij want een rechte voeg is wel zo mooi. Maar effe wat anders. Door de almaar grotere opzet van de carjump krijgen we langzaamaan karweitjes waarvan de personele bezetting onder de maat is. Heb jij zondag 3 september niks anders omhanden en heb je zin om mee te helpen aan het slagen van de carjump? Geef je dan op Meld je op nummer 0623710102 waar Gertjan, van ons telefoon team, op je wacht. Doe dit wel voor 20 augustus want dan wordt deze hotline wegens onderbezetting opgeheven. Dit is dé ultieme kans om de carjump van dichtbij mee te maken. Het is mogelijk om de benzine-damp rechtstreeks uit de carburateur op te snuiven, de stukken rubber van de baan rapen en de grond te betreden waar onze helden hun voertuigen laten crashen! Behalve meehelpen is meedoen ook nog steeds een mogelijkheid. Daarvoor bel je de hotline die wel dag en nacht bereikbaar is, 0478-581928. www.carjump.nl

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 19