8 Sportstichting Leunen-Veulen-Heide Heide, 26 juni 2006. Geachte inwoners van Leunen, Veulen en Heide, Sportstichting Leunen - Veulen - Heide stelt zich ten doel de bevordering en ontwikkeling van de sportbeoefening in de kerkdorpen Leunen, Veulen en Heide, in het bijzonder door het tot stand brengen of doen brengen, in stand houden en exploiteren van de ruimtelijke accommodaties op sportpark 't Klaverblad. Sportpark 't Klaverblad staat momenteel ten dienste van 3 verenigingen en wel voetbalvereniging S.V. Leunen, korfbalclub Oranje Wit en tennisvereniging L.V.H. Het belangrijkste is dat alle drie de verenigingen heel veel voor de gemeenschap Leunen Veulen een Heide betekenen. Deze drie verenigingen hebben een zeer gezond leden aantal, gezamenlijk ca 900 leden. Ze geven duidelijke invulling aan sociale behoeftes en bieden een zeer belangrijke maatschappelijke functie binnen deze leef gemeenschap Binnen de Sportstichting Leunen-Veulen-Heide leeft al lang de gedachte om het "aanzicht" van sportpark 't Klaverblad onderhanden te nemen. Er liggen diverse grondslagen die deze gedachten voeden zoals de het meest in het oog springende namelijk de veel te kleine fietsenstalling. Het aanleggen van de tennisbanen in 1989, wat maatschappelijk gezien voor de hele gemeenschap een prima keuze was, had tot gevolg dat de fietsenstalling aanzienlijk kleiner werd. Daar er voor die tijd al fietsparkeerproblemen waren geeft eens te meer aan dat de fietsenstalling zoals die er momenteel is veel te klein is voor alle sportende leden. Indien u op een dinsdagavond, donderdagavond, zaterdag of zondag op sportpark 't klaverblad een kijkje gaat nemen dan zul je zien dat de fietsen tot op de autoparkeerplaats staan. Dit is uit veiligheid aspect in principe onaanvaardbaar. Tevens wordt de toegang van het sportpark ernstig belemmerd. Wat tevens opvalt is dat het "entree hokje" redelijk verouderd is. Dit "hokje" dateert van de tijd van de opening in 1969. Men kan rustig stellen dat het haar steentje wel heeft bijgedragen aan het sportgebeuren. Tevens hebben er duidelijke verschuivingen plaats gevonden ten aanzien van het vertrekken naar uitwedstrijden. Dit geldt zowel voor het voetbal als het korfbal. Was het voor de voetbalclub vroeger vertrekken bij "Jepke", daarna "de Steeg" en vervolgens vanaf 't Klaverblad. Door de korfbalclub is er onlangs besloten om ook bij het sportpark 't Klaverblad te vertrekken i.p.v. bij de kerk. Dit heeft wederom tot gevolg dat er een overdekte ruimte zou moeten komen bij het sportpark. Tevens was er de wens vanuit de tennisvereniging om een extra opslagruimte Een andere wens was ook nog de afvalcontainer of we die niet in dit plan een plaats konden geven.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 9