14 Oranje ligt eruit! Gelukkig als gevolg van een volledig correcte tegengoal en niet op een manier zoals Australië of Zwitserland. Waren wij op dubieuze wijze uitgeschakeld dan hadden we nog tot kerstmis naar gewauwel van Cruijff en consorten moeten luisteren. En daarvoor is nou eenmaal geen plaats in de kranten want de carjump dient zich aan! Alle oranje rommel kan dus in de grijze bak bestemd de blauwe wagen. Wacht echter nog even met het ritueel slachten van de beruchte oranje-wup. Dit verachtelijk bolletje draad kan met zeer weinig moeite worden omgevormd tot een aandoenlijk carjump-wuppie. Even over het motorblok wrijven, door het stof smijten en besprenkelen met benzine. Past heel leuk vooraan op je motorkap! Bij Carjump Veulen geen arbitrale dwalingen! Geen gele of rode kaarten! Alleen maar uiterst correct opgemeten gesprongen afstanden! Geen verliezers, alleen maar winnaars. Meng je in deze groep levensgenieters en wordt een held tussen de helden. Meedoen is simpel. Koop op www.allesvooreeneuro.nl een gelikt afgekeurd karretje met lopende motor. Samen met je nageslacht, buren, partner, collega's, vrienden, ouders, club-genoten of iemand die je nog gaat ontmoeten via een dating-site turn je dit karretje in een paar uur tijd om in een winnaar. Sta vanaf 3 september niet meer onderaan de maatschappelijke ladder maar kijk vanaf boven naar beneden, naar de plek waar je zelf eens stond! Inschrijven bij de kroeg, info op de site www.carjump.nl

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 15