Wat 9 autoparkeerplaats. In het verleden hebben hier meerdere malen auto inbraken plaats gevonden. In nauw overleg met de drie sportverenigingen heeft de sportstichting alle genoemde facetten meegenomen in haar besluit wat resulteert in het volgende plan Een 2e fietsenparkeerplaats te creëren en wel links van de hoofdingang. Bestaande "entree lokaal" vervangen door multifunctionele ruimte. Dit houdt in: entree lokaal, overkapping t.b.v. uitspelende teams, opslag ruimte voor tennisvereniging en opslagplaats voor de afvalcontainer. Extra verlichting plaatsen op de parkeerplaats. De vergunning voor deze werkzaamheden is in januari 2006 verleend. Dit alles resulteert in een dorpsverfraaiend nieuw aanzicht van Sportpark 't Klaverblad. Alle werkzaamheden zullen door leden van de sportverenigingen uitgevoerd worden. Dit geeft eens te meer aan dat de 3 sportverenigingen op een zeer prettige manier met elkaar dergelijke klussen kunnen en willen klaren. Heerlijk. Via deze weg willen we de stichting Leunse Zomerfiëste bedanken voor een financiële bijdrage om de entree en fietsenstalling aan te passen. Zo zie je maar weer, samen ben je sterk. Wat ook al jaren aan verbetering toe was is de veldverlichting. Dit om meerdere redenen n.l. de bestaande verlichting armaturen zijn in de afgelopen 20 jaar sterk verouderd wat resulteert in een enorme lichtspreiding, strooilicht en tevens in een onvoldoende lichtsterkte op de sportvelden om sport te bedrijven. Tevens is door de enorme aanwas van sporters een gebrek aan trainingsmogelijkheden ontstaan binnen de voetbal en korfbalclub. In nauw overleg met de verenigingen en de gemeente hebben we besloten om de veldverlichting aan te passen met vernieuwde armaturen. Tevens willen we het korfbalveld en het C-veld voorzien van nieuwe veldverlichting. Ook willen we hiermee de overlast van strooilicht naar de aanliggende buren minimaliseren. De vergunning hiervoor is inmiddels verleend. Als we nu toch bezig zijn, het realiseren van een nieuwe sporthal of gymzaal op sportpark 't Klaverblad zal geen doorgang vinden. De ruis die er ontstaan is, heeft vooral te maken met onduidelijke communicatie. Wat we als sportstichting wel duidelijk willen doorgeven aan alle inwoners van Leunen, Veulen en Heide is dat als er vragen of opmerkingen zijn t.a.v, bovengenoemde zaken, neem dan gerust contact op met een van de bestuursleden. Het bestuur bestaat uit de volgende leden: Gerrit Michels, Peter Loenen, Math Strijbosch, Theo Smits en Hans Peeters. Met vriendelijke groet, Sportstichting Leunen-Veulen-Heide.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 10