Dorpsraad LEUNEN ATTENTIE ATTENTIE 6 De Ruuper gaat in week 32 op vakantie. In week 31 wordt de Ruuper gemaakt voor week 31 en 32. Schrijf dit alvast in uw agenda. Aan alle inwoners van Leunen Verslag van de openbare dorpsraadvergadering 19 juni jl. Tijdens de openbare dorpsraad vergadering van 19 juni jl. is de voortgang van het centrumplan met wethouder Teunissen besproken. Om de voortgang van het project centrumplan actueel te houden bij de gemeente Venray en om meer dui delijkheid van de gemeente krijgen wat er wel en niet kan. De volgende afspra ken zijn er gemaakt: Wethouder Teunissen is als wethouder het aanspreekpunt naar B&W betreffende het centrumplan Leunen. De gemeente gaat een zogehe ten stedenbouwkundig plan schrijven waarin de maximale omvang van het ge bouw wordt vastgelegd. Het pand van de Rabobank is inmiddels gekocht door wonen Venray. De woningcorporatie wonen Venray wil graag voortvarend aan de slag met het haalbaarheidsonderzoek. Wethouder Teunissen beloofde dat de gemeente in juli/augustus met het schrijven van het stedenbouwkundig plan aan de slag gaat, zodat in september de plannen gereed zijn. Behalve het steden- verkeer Wonen de slag als bovenstaande onderzoeken en plannen zijn afgerond. De dorps raad/werkgroep centrumplan Leunen blijven de voortgang van het project volgen. De inwoners van Leunen worden via de Ruuper en de openbare dorpsraad op de hoogte gehouden van de plannen rond het centrum Leunen. Tijdens de openba re dorpsraadvergadering van 19 juni j.l. heeft de Dorpsraad Leunen besloten het verzoek aan de gemeente Venray om de haalbaarheid voor een sporthal in Leu nen te onderzoeken, in te trekken. Nader overleg met de Sportstichting Leunen Veulen Heide heeft tot de conclusie geleid dat bouwen op het Sportpark te veel plaats in beslag neemtTevens is gebleken dat het draagvlak bij de Leunse verenigingen te gering is. Ook het schrijven van het college van B&W van de gemeente Venray van 12 mei j.l. waarin ze aan geven voorlopig niet mee te willen werken heeft bijgedragen aan het besluit om het verzoek in te trekken. Namens de Stichting Dorpsraad Leunen Ed Stevens 17 Secretaris Dorpsraad Leunen feL Mail: edstevens@home.nl

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 7