Kroniek parochiecluster Leunen-Veulen-Heide 2 Gedoopt Op zondag 18 juni 2006 werd in de kerk van Veulen gedoopt: Bart Wiilems (Blankenberg 2). Wij feliciteren de dopeling en zijn ouders. Overleden Afgelopen woensdag 21 juni 2006 vond in de kerk van Heide de uitvaart plaats van de heer Chris Micheis. Hij overleed in het ziekenhus van Venlo, voorzien van het sacrament der zieken in de leeftijd van 77 jaar. Dhr. Micheis woonde in Heide aan de Groeneweg (no. 16). Na zijn uitvaart is dhr. Micheis begraven op het kerkhof aldaar. Moge hij rusten in vrede. Gaan trouwen Op vrijdagmiddag 30 juni 2006 zal om 14.00u in de kerk van Leunen de huwelijksmis plaatsvinden van Paul Hendrix (Wisselhof 8) en Marieke de Groot. Moge Gods zegen hen behoeden en bewaren op hun gezamenlijke weg door het leven. Vakantie In de maand gaan heel landgenoten weer op reis, om te genieten van hun vrije dagen, mogelijk in een ver land. Voor de duur van een of meer weken wil men er weer eens helemaal uit zijn. Mensen hebben dat ook nodig; dat ze even kunnen terugschakelen, dat ze op hun gemak, zonder stress, dingen kunnen ondernemen waarvoor ze normaliter geen tijd hebben. Vakantie biedt als een goede gelegenheid om uit te rusten, zich "te onthaasten". En dat is in onze tijd van groot belang. Daardoor leer je bepaalde dingen ook te relativeren Vakantie verschaft ons tevens een goede gelegenheid om als gezin elkaar weer alle aandacht te geven. Ik wens dan u allen een goede vakantie toe en alle reizigers een behouden terugkeer. Pastoor C. Muller H. Antonius van Padua Veulen Misintenties opgeven: Middels formulier achter in de kerk of telefonisch: N. van Staven Bankrekeningnummer: 1281.02.594 Contactpersoon parochie: M. Geurts-Slangen, Lorbaan 9, 0478-588215 4e zondag na Pinsteren 19.15 Uur: H. Mis Jrd. Harrie Hendrikx en v.w. trouwdag. Jrd Fam. Nijsen-Coolen en dochter Anny. 1 juli 2006 Zaterdag Misdienaars Stan, Evi, Teun, Teun. Maria Lector

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 3