ste Leunen Veulen Heide Handboogs chu tterij 4 Op zaterdag 20 en zondag 21 mei waren de Limburgse Persoonlijk Kamp. P.Martens behaalde met 425 punten c 1 lde plaats in de Veteranen lsle klasse. M.Achten behaalde met 405 punten een 18de plaats in de H3de klasse Op zondag 28 mei waren de Limburgse Team Kampioenschappen team behaalde met 7825 punten een 2de plaats in de A-klasse. Dinsdag 13 juni. Batavieren Toernooi in Castenray. Aanvang 19.30 u, vert. 19.00 uuur Donderdag 22 juni. St.Joris Toernooi. Aanvang 19.30 uur. Dinsdag 27 juni. Onderlinge Competitie. Aanvang 19.30 uur. Zondag 2 juli. Short Mertic. Aanvang 13.30 uur. Het VERSLAG SPORT- EN SPELLENDAG 2006 KoribafvcnnMnq Oranje-Wit Ruim 175 kinderen uit Leunen, Veulen en Heide namen op Pinksterzaterdag, onder ideale weersomstandigheden, deel aan de Sport- en Spellendag, die werd georganiseerd door S.V. Leunen en Korfbalclub Oranje Wit. Er werd door alle kinderen, in diverse leeftijdscategorieën gevoetbald en gekorfbald. Tevens waren er voor alle teams nog een denkspel en een waterspel, waarbij het de bedoeling was dat de coach nat werd, wat helaas niet overal lukte. Na de poulewedstrijden volgden de finales bij de D-, E- en F-jeugd. Als winnaars kwamen na een spannende voetbal- en korfbal wedstrijd uit de bus: F-jeugd: Masters E-jeugd: Tigers D-jeugd: Spaghetti Topjes. The Glamour Girls werden De titel "Beste coach" was Via deze weg willen we alle bedanken voor hun hulp en inzet! Hopelijk allemaal tot volgend jaar. als team met de mooiste shirts voor Ger Litjens. en verder vrijwilligers ORGANISATIE SPORT- EN SPELLENDAG

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 5