21 EVERYBODY'S CAR WANTS TO MAKE A JUMP! Het WK voetbal staat voor de deur. De avondstilte wordt nog niet verstoord wordt door brullende motoren. Dozen doorslijpschijven blijven onaangeroerd, las- elektroden blijven bij de ketel liggen. Logisch... Ook de helden van de carjump hebben wel eens een ander verzetje nodig. Het WK wordt daarvoor massaal aangegrepen. Dat je na het volgen van een wedstrijd op het grootscherm in het hoofdgebouw van de Stichting Veulen Events niet meer in staat bent tot het bedienen van apparaten is niet meer dan normaal. De finale is op 9 juli. De intocht door de Amsterdamse grachten zal dan maandag de 10® zijn. De herstelfase inclusief terugreis hiervan bedraagt zo'n twee dagen zodat de eerste carjump-helden donderdag 13 juli weer tijd hebben. De eerste jumpcars kunnen dan onder handen worden genomen. Dat is ook ruimschoots op tijd. Het carjump-klaarmaken van een auto duurt doorgaans niet meer dan 2 uurtjes en dat is inclusief bandjes op spanning brengen, het zoeken naar dat slangetje met spanningsmeter wat je daar voor nodig hebt en het water aflaten van de compressor. Doe je echter mee in de special klasse dan ben je nooit klaar. Dan moet je gewoon stoppen op 3 september en zorgen dat je rond 12.00 uur je auto in het rennerskwartier hebt staan. Zorg dus dat je essentiële zaken zoals een lopende motor als eerste voor elkaar hebt! Inschrijven voor de carjump kan natuurlijk ai wel op het bekende adres, veulenseweg 49 of via tel. 581928. www.carjump.nl

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 22