5 leunen - veulen - neme PROMSCONCERT HARMONIE ST. CATHARINA op 30 september 2006. Het promsconcert van Harmonie St Catharina, dat op zaterdag 30 september 2006 plaatsvindt in de Loods van Pieter Wismans aan de Laagriebroekseweg, begint langzamerhand vaste vormen aan te nemen. Een 4-tal werkgroepen is de afgelopen maanden druk in de weer geweest om voorbereidingen te treffen. De werkgroep Locatie en Techniek houdt zich;bezig met de locatie en de inrichting hiervan (o.a. licht, geluid, verwarming, podium, drankinstallaties en bezoekersplaatsen). De leden van de werkgroep Programma hebben samen met de dirigenten Geert Jacobs (Harmonie) en Wil van Horck (Drumband) het definitieve programma vastgesteld en afspraken gemaakt met locale zanger(s)essen, zangkoor, dansgroep en combo. Het programma is een mix van hedendaagse popmuziek (Nederlands en Engelstalig) en lichte populaire klassieke muziek. De muzikanten zijn al sinds november 2005 wekelijks druk aan 't repeteren. 9 De werkgroep Sponsoring is momenteel volop bezig met het werven van (hoofd)sponsors. Een heel belangrijke activiteit, want de bereidwilligheid van de sponsors bepaalt voor een groot gedeelte het financieel welslagen van dit toch kostbaar evenement. Gelukkig ervaren we dat een groot aantal ondernemers in Leunen, Veulen en Heide de Harmonie een warm hart toedragen. Tenslotte is de werkgroep Publiciteit aan een moeilijke maar ook interessante klus begonnen namelijk het ontwerp van de posters, programmablad en entree kaarten. De planning is om direct na de kermis in Leunen, half juni, te starten met de kaartverkoop. Via de Ruuperen 't Hets Krentje houden we U op de hoogte van de definitieve startdatum van de verkoop. Tot ziens op de Proms Leunen - Veulen - Heide. Kijk ook eens op onze website http://harmonieJeunen.nl. Rabobank hoofdsponsor

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 6