Aan alle Veulenaren 25 Het is bijna weer zover, De Veulense Historie komt er weer aan. Dit jaar wilden we er iets nieuws aan toevoegen. Het idee dat spontaan ontstaan is, is dat we alle ondernemers, verenigingen etc. in 't Veulen de ruimte willen geven om hun eigen bedrijf of organisatie te profileren. We zijn hier een heel creatief en ondernemend volkje, dus laat eens zien watje doet, "natuurlijk wel binnen het kader van de Veulense historie. Het moet natuurlijk geen braderie worden59. Wat is het dat jou bedrijf zo uniek maakt? Wat is het datje elke dag weer vroeg aan de slag laat gaan binnen je eigen bedrijf? Wat is het datje hart sneller laat slaan en opfleuren als je over jou bedrijf spreekt? Laat dit eens op een ludieke manier zien. Probeer hierbij te laten zien hoe je bedrijf ontstaan is, hoe het vroeger werkte en hoe nu. Je kunt dit doen via een fotocollage, via werktuigen, machines, demonstraties of wie weet heb je een fantastisch idee. Wie weet wil je iets samen doen met je collega ondernemer(s) die in dezelfde bedrijfstak zit. De bedoeling is dat er een Veulens ondernemersstraatje komt, dus denk ook even na over de ruimte die je nodig hebt, want deze is natuurlijk wel beperkt. Laat ons weten watje idee is, of welke hulp datje nodig hebt, dan kunnen wij kijken hoe dit alles uiteindelijk gerealiseerd kan worden in het kader van de Veulense historie. Voor informatie, aanmelding van ideeën etc. kun je contact opnemen met Ben van Gemert, Veulenseweg 54, 5814 AD veulen, tel/fax: 0478-583272 of 06 15157297. E-mail: info@benvangemert.nl Hallo jongens en meisjes, A.s. maandag 22 mei gaan we buiten een es+afettespel doen. Zorg dat je d'r bij bent!!! êroetjes, de leiding

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 26