24 Dorpsraad V eulen Op dinsdag 9 mei houdt de Dorpsraad om 20.00 u een vergadering in 'De Hoefslag'. De agenda van deze vergadering is als volgt: 1Opening. 2. Notulen van de vorige vergadering. 3Ingekomen en uitgegane stukken. 4. Nieuws van het dorpenoverleg. 5. Dorpse zaken. (o.a. evaluatie dorpsfamiliebuffet, plan bevordering verkeersveiligheid bij de school, voortgang aanleg wandelpaden en ontwikkelingen rondom nieuw evenemententerrein). 6. Afscheid secretaris Gerrit Reintjes. 7. Rondvraag. 8. Sluiting. Het fotoboek van Veulen is terecht! Dit door Bertha van Kempen- Groetelaars gemaakte boek met daarin foto's van alle Veulense woningen en gebouwen was zoek. Na een oproep in 'De Ruuper' van 30 maart jl., is het boek weer onbeschadigd in De Hoefslag' teruggekeerd. Deze waardevolle album ligt daar nu weer voor iedereen ter inzage maar hoort wel in het gebouw te blijven. Het is weer lente en iedereen is in zijn tuin bezig. Ook wordt er weer volop bloeiend perkgoed geplant. Om de binnenkomst van het dorp wat te verfraaien worden er ook elk jaar bij de verkeersdrempels bloemen geplant. Dit gebeurt door Veulense vrijwilligers, die er ook voor zorgen dat de perken er de hele zomer netjes uitzien. Evenals in de voorgaande jaren worden deze planten gratis beschikbaar gesteld door tuincentrum 'De Lifra' van de Lorbaan. Vanaf deze plaats een welgemeende dank aan de gevers en de verzorgers van deze bloemenpracht bij de poorten van Veulen. Het is een verfraaiing van het dorp G. Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 25