I IB I W—MÉ— 15 Voorbereidend muziekonderwijs op blokfluit Gezien de enorme belangstelling voor het Lenteconcert op 2e paasdag j.l en de grote belangstelling hierbij voor de nieuwe muziekopleiding van Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide herhalen we onze eerdere aankondiging. Harmonie St Catharina Leunen - Veulen - Heide start met ingang van het nieuwe schooljaar 2006-2007 met een eigen blokfluit opleiding. De blokfluitles is voornamelijk bestemd voor kinderen die vanaf het schooljaar 2006-2007 in groep 4 van de basisscholen in Leunen, Veulen en Heide zitten; ze zitten nu dus in groep 3. Echter, ook oudere kinderen en volwassenen kunnen zich voor deze opleiding aanmelden. De opleiding vindt plaats in De Brink in Leunen en wordt na schooltijd, op dinsdagmiddag, gegeven en staat onder leiding van de dirigent van de Jeugdharmonie, Marjo van der Locht. Doel van deze opleiding is het aanleren van muzikale basisvaardigheden, de enthousiasmering voor muziek en het maken van de juiste keuze voor een instrument. Lessen worden in kleine groepjes van 6-8 kinderen gegeven en duren 30- 40 minuten De opleiding duurt 2 jaar (voor volwassenen 1 jaar) en in het tweede jaar zullen de kinderen al kennismaken met diverse instrumenten; daarnaast zullen de kinderen al vroegtijdig betrokken worden bij de activiteiten van de Jeugdharmonie en Harmonie. Tijdens de eerste "les" vindt er kennismaking met de ouders en de leerling plaats, waarin alles wordt uitgelegd over de les en de lesmethode. Dan kunnen ook de boeken, de blokfluit en andere artikelen besteld worden. Voor informatie en aanmelding kunt U contact opnemen met Carla Hendrickx .telefoon 587923 of Eugène Clermonts, telefoon 580878; contactpersonen jeugdopleiding. Kijk ook eens op onze website http://harrr?onieJeunen.nl. Rabobank hoofdsponsor

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 16