ppiyp^l^a^mm ORANJE SPELEN LEUNEN 2008 10 Nog even iets over de oranje spelen op: Koninginnedag 29 aprsï a„s. Deze spelen zijn bedoeld voor alle Leunse kinderen vanaf peuters tot en met de kinderen van groep 8. Het programma is als volgt: 13.45 uur 14,00 uur 14.30 uur 15.45 uur 16.00 uur Eén en ander is mede mogelijk gemaakt door de financiële steun van de Rabobank Venray Meerlo-Wanssum en de V.Z.O. De spelen worden gehouden op het trapveld aan de Vullingsstraat, bij slecht weer wijken we uit naar de loods van Vee- en Varkenshandel Thijssen aan de Steegse Peel weg. We willen belangstellende ouders vragen om de fietsstoet per fiets mee te begeleiden. Kom op tijd naar het plein. Oranjecommissie Leunen. P.S. We rekenen op heel veel Rood-Wit-Blauwe vlaggen langs de fietsroute, dat ziet er zo fleurig uit op deze Nationale Feestdag Tevens willen wij U vragen om het dorpsplein en de te fietsen route autovrij te houden tussen 14:00 en 14:30 uur. Ongelukken voorkomen is heter dan genezen! Bij voorbaat dank voor de medewerking. Alle Leunse kinderen komen bij elkaar, met hun versierde fietsen, op het plein voor de Brink Fietstocht door Leunen; de route is: Brinkplein - Past.Strijkersstraat - Bershof - Past.Strijkersstraat - van Berlostraat - Albionstraat - Gussenstraat - Vicarieweg - Hooipas - Gussenstraat - St.Catharinastraat - van Meegenstraat Vullingsstraat - Pater Kustersstraat - Weth. Reintjesstraat - Meester de Haanstraat - Sparveld - Rondeveld - Vullingsstraat -> Trapveld Afhalen van een deelnemerskaartje en daarna kun je beginnen met de Oranje Spelen! Prijsuitreiking voor de mooiste versierde fietsen in verschillende groepen. Dus rap aan de slag om de fiets zo mooi mogelijk te versieren Afsluiting met een ORANJE-VERRASSING

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 11