22 Nieuws van uw Dorpsraad Onder het heel aannemelijke voorwendsel dat Gerrit Reintjes af zou treden als secretaris van de Dorpsraad, werd Harrie van Rijswijck vorige week dinsdag naar het Veulen gelokt om daarbij aanwezig te zijn. Per slot van rekening hadden ze ook samen 14 jaar in het dagelijks bestuur gezeten en daarin altijd zeer nauw samengewerkt. Het speciale bericht dat op die dinsdagmorgen in Veulen huis aan huis bezorgd was, had zijn uitwerking echter niet gemist. Zo kon het gebeuren dat om 21.00 u behalve de burgemeester, de harmonie, de joekskapel, een groot deel van de bevolking van Veulen, ook nog Harrie zijn hele familie kwam binnen stappen. Zij allen kwamen niet voor het afscheid van de secretaris, (daar kwam alleen Harrie voor!) maar om hem te feliciteren met de Koninklijke Onderscheiding die aan hem toegekend was. Harrie heeft deze onderscheiding verdiend door zijn grote inzet op vele fronten voor de dorpsgemeenschap Veulen. Harrie vanaf deze plaats namens alle inwoners nogmaals een welgemeend PROFICIAT en bedankt! Dank ook aan de Harmonie die dit feestelijk samenzijn bijna voltallig opluisterde. Dank ook aan onze Pastoor Müller voor zijn waarderende woorden en 'Luuster Efkes'voor de muzikale ondersteuning. P.S. Voor diegenen die zich zorgen beginnen te maken: De secretaris treedt de eerstvolgende Dorpsraadvergadering af! Op le Paasdag was weer het bijna traditionele Dorpsfamiliebuffet in zaal "t Veule'. In een fijne, ontspannen sfeer genoten ruim 100 gasten van een heerlijk, uitgebreid buffet. Antonie had meer dan zijn best gedaan om er iets bijzonders van te maken. Er werd dan ook ruim de tijd voor genomen want alles smaakte naar meer en niets heeft haast op zo'n le Paasdag. De gangen werden gelardeerd met optredens van de zich steeds beter presenterende 'Dartele Dancers', een jeugdige dansgroep uit Veulen. Een welgemeend applaus was de beloning voor hun leuke show. Al met al, een zeer geslaagde middag die voor herhaling vatbaar is. G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 23