21 MEDEDELING KERKBESTUUR VEULEN Met ingang van 1 april 2006 kreeg de heer P. Leyssen eervol ontslag als kerkmeester van het Rectoraat H. Antonius v. Padua te Veulen. Hij heeft deze functie acht jaar vervuld als penningmeester in het bestuur. Als oud aannemer had hij veel inzicht voor de aanpak voor de restauratie van de kerk. Mede door de verkoop van twee bouwkavels kregen we de financiën rond om dit te kunnen uitvoeren. We zijn P. Leyssen zeer dankbaar voor de grote betrokkenheid voor het extra werk wat gedaan moest worden, de ontelbare uren hier aan gegeven. Namens de Parochie bedankt, we wensen jou veel goede jaren toe .Wand het was veel meer als je dacht doen je er aan begon. Met je eigen woorden gezegd, ik heb er geen spijt van het te hebben gedaan. P.Leyssen heeft aangeboden nog enkele klussen uit te voeren. Aan alle inwoners van Veulen 19 Nov Muziek en dans spektakel 19nov C.v 'T Dartele Veulen Op 19 nov de dag na het vorstenraadsbal heeft de carnavals vereniging van 'T Dartele Veule besloten om een geweldig dorpsgebeuren op poten te zetten. De bedoeling is om een muziek en dans spektakel voor alle veulense bewoners en voor jong en oud te organiseren. Inmiddels zijn de voorbereidingen gestart en graag wil de commissie die deze dag organiseert alvast de mogelijkheid bieden om je daarvoor op te geven zodat men tijdig een indruk krijgt om deze dag zo goed mogelijk in te vullen. Heb je een idee voor muziek, dans playback skets iets sfeerverhogend, laat van je horen. Degene die interesse hebben vanaf de basisschool) die kunnen zich al opgeven bij Toos Nuijten de Vlies 33 Tel: 512487. De jeugd van de basisschool zal na de vakantie benaderd worden. Ook alle commissies van 't Dartele Veulen worden tijdig aangeschreven om het een en ander op poten te zetten. Succes ermee. Namens de commissie

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 22