Extra Communie-ronde Die parochianen welke niet in de gelegenheid zijn om deze dagen naar <av kerk te komen, kunnen desgewenst a.s. zaterdag thuis de H. Communie ontvangen en wel tussen lO.OOu en 12.00u. Indien men dit wenst, gelieve men dit voor uiterlijk vrijdag 17.00u telefonisch kenbaar te maken aan pastoor Müller. Men kan hem het beste bellen tussen 17.00u en 18.00u (tel. 581575). Paaswater In de Paaswake en ook tijdens de diensten op Paaszondag in Heide en Veulen zal water worden gezegend. Kerkgangers die dit wensen kunnen na afloop van de Mis een zelf meegebracht flesje daarmee vullen om thuis wij waterbakjes van water te voorzien. Tioegang tot kerk van Leunen Onlangs hebben diverse vrijwilligers (die onder meer zorgen voor tal van werkzaamheden op het kerkhof van Leunen), een extra toegang naar de kerk gerealiseerd in de vorm van een oprit. Het betreft de uitwerking van een plan dat reeds geruime tijd bestond. Dé voorziening is met name gemaakt met het oog op de begrafenissen. Het kerkbestuur dankt de vrijwilligers die in een zo kort tijdbestek het karwei zo netjes hebben geklaard. Paaswens Dat u erdoor mag komen zoals Hij, door dit leven en door deze dood, zoals Jezus Christus; dat u erdoor mag komen, zoals het vuur dat in de paasnacht door de duisternis heendringt, zoals het licht dat door het donker gedragen wordt; dat u erdoor mag komen zoals de schepping door de chaos, zoals het leven door wat woest was en leeg; dat u erdoor mag komen, door uw zee en door uw woestijn, samen met heel het volk van God, Jezus voorop. Dat u erdoor mag komen, door alles wat u benauwt en beangstigt, het oog gericht op ons paasvuur, het licht dat door de kerk ons vooruitgedragen wordt, Jezus, het teken dat God ons nabij is. Dat u erdoor mag komen, door zijn licht dat u herschept, dat ons onszelf en onze wereld doet zien met een M nieuw vertrouwen, beschenen als wij zijn door de welwillendheid van God onze Heer. Dat u door Hem mag worden gedragen naar de nieuwe schepping waar Hij onze zon is en ons leven. Dat Hij u mag bevrijden van alwat u drukt, dat Hij u mag opwekken als uw hoop was gestorven, dat Hij u mag verlevendigen als uw liefde was verkoeld, dat het voor u pasen mag zijn, dat is: dat de Heer langskomt.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 4